Skocz do zawartości
Szymii

Bluetimes MX5 problem z xbmc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Mam problem z boxem bluetimes MX5.

Próbowałem zainstalować chyba wszystkie wersje XBMC i działa mi tylko wersje Frodo ale tnie sie obraz.. Zmieniłem wszystkie ustawienia audio i video i niestety nic to nie dało.

Jeżeli zresetuje całe urządzenie mam zainstalowanego Androida 4.2.2 i linuxa 3.0.2 XBMC XAF alpha1 po wgraniu wtyczkę weebtv nie znajduje serwera..

Próbowałem odtworzyć XBMC przez wondershare i zmieniłem plik xml ale nie udało mi sie ani razu odtworzyć.

Jak zainstalować wszystko poprawnie?

Która wersje XBMC użyć?

Czy te urządzenie jest wystarczające do odtwarzania weebtv w HD?

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wgrałeś z xbmc alpha 1 lub alpha 4 faq?

Jak by nie działało przekopiuj tylko folder addons.

Na niektórych modelach ponoć jest problem.

Alpha 4 = płynność i brak tv guide i yt i błąd na plej.tv

alpha 1 ma mniejszą płynność ale ma wszystko

A bo ty tam masz androida 2.3

to na tym nic nie pojdzie.

Minimum to 4.0

Z tego co widzę jest taki firmware nawet 4.2.2

A ponoć lepsze są softy z CS868

Jw bez 4.0 nic nie zrobisz. A minimum to 4.04

Procek to AMLogic AML8726-MX

Wiec spokojnie da sobie radę ale jw bez update [beeep].

Tu masz 4.2 oryginalny

http://www.sendspace.com/pro/dl/seh67n

-----------------------------------------------------------------------------

Bluetimes NEW mx5 FW update based amlogic android 4.2.2
There is a new version firmware come out recently, if you got any system problem, you can download the latest firmware from below link and restore for a try:
http://www.sendspace.com/pro/dl/seh67n

Upgrading guide:
1. Unzip the downloaded firmware file, you will get 7 files(including 1 zip files)
2. Copy the 7 files to the root directory of your SD card
3. Take off the power adapter from the media player and insert SD card to the card reader slot.
4. Press and hold the power button on the front panel, until you see the blue LED on the power button start flashing, you can release the power button
5. This device will start updating automatically, do not power off this player when it is in updating process.
6. The player will reboot automatically after updating.

Wait for some minutes for the player to boot up, now this player has been upgraded to new firmware.

----------------------------------------------------------------------------------------

Tu masz jakiś custom rom + łatkę

http://androidpc.es/blog/tag/bluetimes-mx5/

Standardowo wgrane i xbmc i mx pro

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdzałem w ustawieniach systemu to jest wygrany 4.2.2 ale XBMC alpha 1 jest wygrany na stałe w urządzenie i włączane jest w linuxie..

Zaraz spróbuje wygrać system jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj tego gotowca i po problemie. Potem tylko jezyk z hiszpańskiego na polski pozmieniasz.

I co to znaczy rwie się obraz w czym?

Alpha 1 nie dekoduje filmboxa i masz pasy na skos. i na podobnych źródłach. Ale masz yt i tv guide

Alpha 4,5 ,6 dekoduje ci wszystko. Ale ma problemy z połaczeniem = brak yt (iptak) i tv guide oraz błąd na plej.tv non stop

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy mi tylko na dobrym odbiorze weeb tv,do niczego wiecej nie potrzebuje tego uradzenia.

Tnie obraz to znaczy dzwiek jest dobrze a obraz jest delikatnie spózniony,powiedzmy o pół sekundy..

a jak przychodzi więcej akcji w filmie lub jakimś programie to tnie jeszcze bardziej i przeskakuje klatkami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...