Skocz do zawartości
majuszt

Android TV Stick w projektorze jako odtwarzacz video z wyjściem audio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem projektor (głównie do filmów). Chciałbym umieścić go pod sufitem i pomyślałem, że fajnie byłoby użyć androidowego mini PC jako takiego uniwersalnego odtwarzacza (może jakieś proste gierki na nim też odpalić).

Wszystko fajnie, ale wyjście audio (mini jack) z projektora generuje spore buczenie (podobno wszystkie tak mają - LG PA70G), dlatego zależałoby mi na wyjściu audio odtwarzacza.

Jakie rozwiązanie w takiej sytuacji proponujecie? Najchętniej użyłbym właśnie czegoś ala Android TV Stick: mały (pod sufitem), wiadomo - Android masa aplikacji / możliwości (może czasem jakaś gierka).

Wiem, że nie polecacie "sticka" jako odtwarzacza video - w taki razie co byłoby lepsze?

Jeśli Android, to czy znacie jakiś konfig gdzie Stick + USB Audio działają na 100%, nie chciałbym sam dochodzić do tego metodą prób i błędów.

Mariusz

Edytowane przez majuszt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zainwestować w stację dokującą + klawiaturę?

Lapa kładziesz na stacji dokującej masz od razu zasilanie, wyjście hdmi na projektor i wpiętą do niego mini klawiaturę.

Kładziesz sie na łóżku i wygodnie sterujesz kompem.

I na lapa wgrasz blue stracka = emeulator androida.

Chcesz to masz xbmc, chcesz to masz androida chcesz to windowsa.

Za 90pln kupisz rf500

Kabel HDMI za 15

Stację dokującą z zasilaczem za 200 zalezy jaki lap.

POD WARUNKIEM ŻE W STACJI MASZ DOBRE WYJŚCIE AUDIO nawet 5.1.

I do stacji podłączasz jeszcze zestaw 5.1

Za stick z wyjściem audio dasz minimum 300pln z azji 450 z allegro za minix x5 lub podobne z wyjściem już chinch a nie optycznym.

Co kto lubi... i to ma plus i to ma plus. Np donglem mógłbyś stale ściągać filmy. Natomiast jak sam wiesz dongiel to nie odtwarzacz i od czasu do czasu może ci przymulić film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...