Skocz do zawartości
Slavek_D

Zestaw kina domowego jednej marki

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze,
mam bardzo specyficzne potrzeby w zakresie mojego idealnego kina domowego i większość jest związana z 3D TV:
1. Oba elementy (tv i kino domowe) - ta sama marka, a najlepiej jedno zdalne sterowanie większością funkcji jednym pilotem
2. Pasywne 3D w TV oraz 1080p
3. Co najmniej 47-calowy ekran
4. Konwersja 2D na 3D i idealnie SD do HD
5. Klasa energetyczna A +, A lub ostatecznie B
6. Możliwość nagrywania na zewnętrzny dysk z telewizora, idealnie z przygotowanym do tego pilotem
7. Smart TV (choć nie jestem pewien, czy potrzebuję powielania, ponieważ ta funkcja jest często dostępna w telewizorach i w urządzeniach kina domowego), najlepiej z wbudowanym Wi-Fi
Oczywiście mam ograniczony budżet i nie stać mnie na najdroższe modele ale byćmoze dałoby się coś dobrać.
Jakie są wasze propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj kwotowo ten ograniczony budżet, bo dla Ciebie może to być 10.000 a dla kogoś innego 4.000

Tapnięte z SGS II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co pomyślałem to o TV LG z serii LA lub LN oraz speakerbarze (listwie głośnikowej) lub zestawie z Blueray LG BH7430P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz ale speakbar odpada bo kino domowe dla mnie to dzwiek dookolny. LG BH7430P nie ma zbyt dobrych opinii i jest drogi. LG LA lub LN to tez zbyt ogolne moze moglbym prosic o info dotyczace poszczegolnych modeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG BH7430P na na razie mało opinii bo to nowe urządzenie. Idealne rozwiązanie jeżeli nie chcesz się babrać z dodatkowym sprzętem, który zajmuje miejsce, a chcesz żeby dźwięk był lepszy niż w TV to kupujesz listwę głośnikową. Natomiast, jeżeli jesteś nastawiony na kino domowe w systemie 5.1 czy 9, to bierzesz kino domowe, jasne jak słońce:), ale trzeba się trochę naszukać.

Łatwiej chyba będzie jak zdecydujesz się ile kasy przeznaczyć na tv a ile na kino. Zestaw LG może być dobrym pomysłem, bo można kupić za niezłą cenę i to i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym się zmiescić w 5000 za TV i kino domowe 5.1. LG jest chyba dobrym rozwiazaniem ale jakie modele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...