Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki masz format partycji? Ntfs czy ext?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Ntfs, po wielu probach udalo sie uruchomic scrapera ale dziala tylko gdy net jest bezposrednio z modemu poprzez pppoe po lanie nie chce ruszyc, wina routera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz format partycji? Ntfs czy ext?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Ntfs, po wielu probach udalo sie uruchomic scrapera ale dziala tylko gdy net jest bezposrednio z modemu poprzez pppoe po lanie nie chce ruszyc, wina routera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ntfs, po wielu probach udalo sie uruchomic scrapera ale dziala tylko gdy net jest bezposrednio z modemu poprzez pppoe po lanie nie chce ruszyc, wina routera?

Hej,

W przypadku scrapera znaczenie ma ustawienie serwera DNS. Zalecane jest aby Med w konfiguracji miał ustawiony jakiś DNS publiczny np. 8.8.8.8 (Google) a nie adres wskazujący na DNS w routerze.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

W przypadku scrapera znaczenie ma ustawienie serwera DNS. Zalecane jest aby Med w konfiguracji miał ustawiony jakiś DNS publiczny np. 8.8.8.8 (Google) a nie adres wskazujący na DNS w routerze.

Pozdrawiam

wielkie dzieki miana DNS pomogła !!!

Edytowane przez masofcer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustaw w kompie autonegocjowanie i zobacz jak działa,

transmission nie ustawiśz inaczej, działą ona tragicznie, ja nie używam

A do czego to autonegocjowanie ?

W mederku po krótkiej chwili "pada" sieć, pingi nie chodzą, nie ma dostepu ani przez LAN ani przez przeglądarkę.

To miało być urządzenie mulitemedialne, ale widzę że się przeliczylem.

Miałem starego Xtreamera mk1 i w porównaniu z nim doszła mi tylko obsługa dźwięku HD i 3D którego nie potrzebuję.

Zaczynam się zastanawiać nad sprzedażą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mam również 800 i nie mam żadnych z nią problemów w działaniu ( torrenta nie używam na nim do tego mam co innego ), myślę że takie narzekanie jest grubo na wyrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mam również 800 i nie mam żadnych z nią problemów w działaniu ( torrenta nie używam na nim do tego mam co innego ), myślę że takie narzekanie jest grubo na wyrost.

No ok, może trochę przesadziłem, ale kupiłem 800-tkę z myślą że zastąpi mi kompa co do torrentów. Dysk miałem, reszta powinna być prosta. Ja używam go dosyć rzadko jako odtwarzacza, bardziej korzysta z niego moja córka, ale robi to na kompie przez sieć. Transsmision jest dobrym programem, ale nie w tym urządzeniu. Po kilku próbach wychodzi na to że to on jest głównym winowajcom zwiechy sieci. Gdy nie jest uruchomiony filmy przez sieć jak i kopiowanie i przeglądanie dysku działa. Co prawda to były krótkie testy, ale jak znajdę czas to posiedzę nad tym dłużej. Sam klient torrent działa przez pierwsze kilka minut, później zwis i nie można się do 800-tki dostać, oczywiście funkcja oglądania filmów działa, ale tylko z dysku lub z USB, sieć pada.

Mam tylko małą nadzieję że w którejś aktualizacji coś z tym zrobią. No chyba że jest możliwa "instalacja" innego klienta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma słuzyć jako pobieracz torrentów skupiłbym się bardziej na jakimś HTPC, zdecydowanie adekwanty sprzęt do takich zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma słuzyć jako pobieracz torrentów skupiłbym się bardziej na jakimś HTPC, zdecydowanie adekwanty sprzęt do takich zadań.

To po jakiego diabła w opisie jest klient torrent ?

Sprzedają urządzenie niezgodne z opisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Posiadam meda 1000 i od jakiegoś czasu zauważam znikający dysk.(materiał z dysku nie znika)

tzn wszystko chodzi dobrze przez dłuzszy czas, urzadzenia nie używam powiedzmy dzień i bach dysku nie widać.

trzeba go czasem wyjąć i włożyć, czasem wyłączyć i właczyć urzadzenie, czasem podłączyć dysk do kompa i usunąć skrót do ulubionych.

Ma ktoś podobne problemy?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr Duraj, w 18 Sie 2014 - 15:13, powiedział:snapback.png

Mam ten sam problem co kolega.

Jest na to jakies " lekarstwo"????

berbor, w 19 Lip 2014 - 20:00, powiedział:snapback.png

Mam problem tego typu. Od jakiegoś czasu mój med800 nie ściąga mi napisów albo jak wyświetli monit że "pobrano napisy" to ich nie widać na liście.
Sprawdzam z poziomu findera w macu i napisy są. Nie z każdym filmem tak jest ale z większością.Wersja firmware'u v3.0.7 na wcześniejszym też tak było.
Spotkał się ktoś z czymś takim?

Mam ten sam problem. Wczoraj spróbowałem przełączyć język napisów przy wyszukiwaniu na inny (ja dałem na niemiecki) i załadować napisy, które się pokazały. Następnie dałem na polski i już się ładowały. Kiedyś próbowałem też ładować wszystkie wyniki po kolei i np. jeden z kilku tylko działał. Ale jest to irytujący problem, bo muszę wtedy pobierać przez komputer. Na jakiej podstawie med600 wyszukuje, po wielkości pliku, czy po nazwie też?

Czy tylko my mamy problem z pobieraniem polskich napisów? Wam ta opcja działa bez zarzutu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Mam takie pytanie zamierzam kupić sobie Med800x3d polecacie ten odtwarzacz czy morze już jest coś lepszego mniej więcej w tej samej cenie

Ma mu służyć głównie do oglądania filmów i jakiś serwisów internetowych i klient utorent

Dziękuję Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był super do momentu jak nie przestało działać pobieranie Polskich napisów...wkurza mnie to niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie też tak było nie pobierało napisów, a poczasie samo sie odblokowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nic innego i lepszego nie polecicie od tego warto kupić

A u Ciebie wszystko ok z napisami? Przypuszczałem że to może po stronie serwisu z którego są napisy, ale jeśli nie wszyscy mają ten problem i tylko część osób ma ten problem, to może mamy coś źle ustawione? Jakie np. kodowanie napisów macie ustawione domyślnie, jaki język menu?

Edytowane przez zapisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie ja mam znowu inny problem. Pod Meda mam podpięty dysk przenośny , wczoraj po skończonym seansie usunąłem za pomoca playera folder z filmem , i tak film zniknął , ale miejsca na dysku nie przybyło , po podpięciu pod komputer też miejsca po filmie brakuje , czy jedyny sposób żeby to miejsce odzyskać to format dysku ?

Edytowane przez tresor82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem na dysk zewnętrzny, który mam podpięty do playera, program do bezpiecznego usuwania dysku. Player go nie widzi. Gdy na głównej stronie daje F2, w prawym górnym rogu wyskakuje okienko z "X". Dioda na dysku dalej świeci więc dysk nie jest odłączony. Co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest to mój pierwszy post na forum, ale przeglądam je od dłuższego czasu.Przechodząc do sedna interesuje się zakupem tego odtwarzacza ale jedna rzecz mnie nurtuje gdyz w opisie jest informacja że nie obsługuje flasha.I teraz mam pytanie czy może z jakimis aktualizacjami poprawiło się może coś w tej kwestii?? Interesuje mnie ogladanie wydarzeń sportowych poprzez przeglądarke ale do tego wymagany jest flash player.Szukałem czegoś na androidzie tam flash jest obsługiwany ale niestety nie obsługuje płynnie 1080p oraz BR a ten odtwarzacz potrafi czytać praktycznie wszystko.Jakby ktos mógł pomóc to z góry wielkie dzięki, chyba że jest może jakis odtwarzacz porównywalny do tego który obsługuje flash playera bo troche szukałem ale bez rezultatu.pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wiadomo coś może o nowych produktach tej marki ?

Pytam, bo konkurencja (wiem , wiem to nie konkurencja ;) ) wypuszcza za chwilę np. coś takiego ( z H.265 HEVC ) : http://www.xtreamer.net/Wonder/

Generalnie widzę,że Med dobrze radzi sobie jeśli chodzi o katalogowanie zbiorów , ale pytanie czy są jakieś inne istotne różnice pomiędzy np.

modelem 600 a np. Xtreamer Sidewinder 4 ? ( na korzyść Med-a)

Dziękuję za odp.

Edytowane przez thierry00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...