Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakim bitrate te filmy w HD ?

w trzech kolejnych plikach całkowita przepływność bitów wynosi

10 mb/s

11,5 mb/s

16,2 mb/s

program MediaInfo

Edytowane przez leonwawa81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sieć jaką masz ?

to z dysku idzie wszystko napisałem w opisie.

Udało się sprawę załatwić, trzeba było zdefiniować inny niż auto/niezdefiniowany rodzaj dzwięku jaki automatycznie wychodzi z urządzenia.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

dodalem film na tej stronce themoviedb.org tytul filmu "Cold in July" dodalem maly opis po polsku dolozylem jeszcze 2 screeny i jedna okladke i wszystko wyswietla ok jest opis ale nie widzi mi dodanych screnow przezemnie i okladki a przy dodawaniu wyskoczylo mi ze wszystko ok , trzeba czekac jakis czas zeby to po skanowaniu na mede8er bylo widac czy jak to wyglada ?

gdzies tu kolega jakis pisal na forum co i jak ale nie moge znalezsc

moze ktos podpowie jak to sie robi dokladnie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba czekac jakis czas zeby to po skanowaniu na mede8er bylo widac czy jak to wyglada ?

Niestety czasem tak jest, że trzeba poczekać, bywa, że nawet kilka dni. Nie wiem od czego jest to uzależnione, ale raz jest widoczne natychmiast, a innym razem nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie karty WIFI USB lub miniPCIe pasują i będą działać w MED1000x3D ?

Na co trzeba zwrócić uwagę podczas wyboru takiej karty, żeby na pewno działała z moim odtwarzaczem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaki jest obraz w porównaniu z popcornem miałem już kilka playerów i na żadnym obraz nie był tak dobry jak na popcornie tz wszystikie były ok ale jednak sigma ma to coś ta ostrość jest nie do pobicia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaki jest obraz w porównaniu z popcornem miałem już kilka playerów i na żadnym obraz nie był tak dobry jak na popcornie tz wszystikie były ok ale jednak sigma ma to coś ta ostrość jest nie do pobicia

Obraz w Medzie jest wg mojej opinii conajmniej tak samo dobry jak w Popcornie.

Używałem C200 i A100. Med to dobry sprzęt, soft wychodzi regularnie, ładnie i szybko działa.

Ja spokojnie kupiłbym po raz drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem tego typu. Od jakiegoś czasu mój med800 nie ściąga mi napisów albo jak wyświetli monit że "pobrano napisy" to ich nie widać na liście.

Sprawdzam z poziomu findera w macu i napisy są. Nie z każdym filmem tak jest ale z większością.Wersja firmware'u v3.0.7 na wcześniejszym też tak było.

Spotkał się ktoś z czymś takim?

Mam ten sam problem co kolega.

Jest na to jakies " lekarstwo"????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij prawym na mój komp/zarządzaj/magazyn/zarządzanie dyskami/jest spora szansa, że wykryło ci meda ale nie przypisało litery i nie widać przez to

Powinna ci pomóc zmiana/nadanie litery dysku.

daj znać czy pomogło

faktycznie widzi mi dysk pokazuje go jako dysk1 podstawowy ale nie moge nic zrobic nie da sie zmienic nazwy dysku, jest tylko do wyboru opcja wlasciwosci i konwertuj na dysk dynamiczny

jak to zrobic ? jak klikne na partycje z boku prawym to tez jest opcja tylko usun wolumin i pomoc wszystkie inne opcje jak np. zmiana nazwy dysku jest nie podswietlona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po każdym uruchomieniu w moim Mederku muszę ręcznie uruchamiać klienta torrent Transmission, gdzie i jak ustawić by startował automatycznie ?

I dalej nie wiem jak w Transmission ustawić inny katalog do pobierania plików.

Drugą rzeczą jest że dosyć często zawiesza mi się w nim sieć, nie mogę dostać się do urządzenia ani przez przeglądarkę ani LAN, za tą cenę spodziewałem się że urządzenie będzie dzialalo lepiej...

Edytowane przez Rewident

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem meda 600 i muszę powiedzieć ze nie żałuje ani trochę. Zjada wszystko co mu podam (mkv, BD iso, 3d ISO), HD audio wszystko ok, jukebox działa szybko i przyjemnie, napisy można szybko zassac w razie potrzeby. Transmission wyłącza się domyslnie bo wystepuja problemy z odtwarzaniem podczas zasysania torrentow (sam tego doswiadczylem), nie wiem czy da się ustawić aby zawsze był włączony. Fajna jest tez nowa opcja z trailerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni mam problem którego nie miałem wcześniej, tj. po ściągnięciu napisów filmów 3D w .srt (poprzez pym player), napisy dzielone są na pół (połowe widać po prawej a drugą po lewej). Dodam że oglądnąłem koło 100 filmów ściągając różne napisy i wcześniej nie było z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni mam problem którego nie miałem wcześniej, tj. po ściągnięciu napisów filmów 3D w .srt (poprzez pym player), napisy dzielone są na pół (połowe widać po prawej a drugą po lewej). Dodam że oglądnąłem koło 100 filmów ściągając różne napisy i wcześniej nie było z tym problemu.

Dobra sam sobie odpowiedziałem, zawsze przełączałem 3D z poziomu TV i było ok. Teraz zacząłem przełączać na 3D z poziomu med8er i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co kolega.

Jest na to jakies " lekarstwo"????

Mam problem tego typu. Od jakiegoś czasu mój med800 nie ściąga mi napisów albo jak wyświetli monit że "pobrano napisy" to ich nie widać na liście.

Sprawdzam z poziomu findera w macu i napisy są. Nie z każdym filmem tak jest ale z większością.Wersja firmware'u v3.0.7 na wcześniejszym też tak było.

Spotkał się ktoś z czymś takim?

Mam ten sam problem. Wczoraj spróbowałem przełączyć język napisów przy wyszukiwaniu na inny (ja dałem na niemiecki) i załadować napisy, które się pokazały. Następnie dałem na polski i już się ładowały. Kiedyś próbowałem też ładować wszystkie wyniki po kolei i np. jeden z kilku tylko działał. Ale jest to irytujący problem, bo muszę wtedy pobierać przez komputer. Na jakiej podstawie med600 wyszukuje, po wielkości pliku, czy po nazwie też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po każdym uruchomieniu w moim Mederku muszę ręcznie uruchamiać klienta torrent Transmission, gdzie i jak ustawić by startował automatycznie ?

I dalej nie wiem jak w Transmission ustawić inny katalog do pobierania plików.

Drugą rzeczą jest że dosyć często zawiesza mi się w nim sieć, nie mogę dostać się do urządzenia ani przez przeglądarkę ani LAN, za tą cenę spodziewałem się że urządzenie będzie dzialalo lepiej...

ustaw w kompie autonegocjowanie i zobacz jak działa,

transmission nie ustawiśz inaczej, działą ona tragicznie, ja nie używam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos napisac troche wiecej o bledach po zlym odlaczeniu pena lub dysku??? mam problem z jukeboxem i skanowaniem folderow w obu przypadkach med sie zawiesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zlym odlaczeniu dysku tez mialem problem z jukebox. Caly czas wychodzilo ze nie ma pasujacych danych i nie wyswietlalo nic. Nie dalo sie tez stworzyc nowego jukebox. Bylo to zwiazane z bledami na dysku. Powodem bylo uszkodzenie struktury plikow. Pomogla reinstalacja softu (mialem 301 a uaktualnilem do 306) i uzycie - napraw partycje ntfs (f1) w na dysku hdd w biblitece. Jesli masz juz ten soft(lub wyzszy) sproboj najpierw tej opcji.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety po f1 dalej to samo, mialem soft 3.06 i ponownie go zainstalowalem , nadal brak poprawy. Mi nie tyle co nie wyswietla pasujacych danych ale przy nacisnieciu 'wczytaj i pobierz' nastepuje zawieszenie urzadzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A internet dziala dobrze? Przy pierwszym uruchomieniu skanowania zaakceptowales warunki uzywania scrapera?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zaakceptowalem warunki, internet dziala dobrze. Dziwi mnie jeszcze zawieszanie przy skanowaniu folderu, wyszukuje pierwszy film i zawiecha. Nazwy plikow i folderow sa prawidlowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do filmow uzywam Yadis. Mislem jeden plik mkv uwalony. Wtedy yadis tez sie wieszal. Sprawdz ten film co sie na nim wiesza. Moze jest uwalony i skaner go nie moze przejsc. Sproboj ho przeniesc do innego katalogu na czas testu.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz format partycji? Ntfs czy ext?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o pomoc w konfiguracji YAMJ_To_Mede8er_2.0.5.

Mam ustawiony plugin filmwebu, bo zależy mi na polskich opisach filmów,

nie wiem tylko jak go ustawić żeby pobierało reżyserię i obsadę

do seriali korzystam z TV rename

sprzęt jaki posiadam to mede8er med800x3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...