Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nic nie pytal. Podlaczylem po chwili wyszedl na komputerze informacja ze instaluje sterowniki i po instalacji pojawil sie dysk. Nie odpalalem nawet tv wiec nie wiem czy pojawialy sie jakies komunikaty. W kwestii sterownikow tez tak mialem trzeba go zmusic do ponownej instalacji urzadzenia bo pewnie teraz system pamieta go i uruchamia zle po podlaczeniu. Zapytaj googla moze znajdziesz rozwiazanie

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tez moze problem ze starymi DIVXami po nowej aktualizacji ? przestal mi je odtwarzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tez moze problem ze starymi DIVXami po nowej aktualizacji ? przestal mi je odtwarzac

kiedy nowa, aktualizacja wyszła i czy wprowadziła coś nowego?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6stego maja wychodzila...

player posiadam od poniedzialku.

Na samym poczatku wszystko dzialalo, kiedy zainstalowalem http://www.mede8er.org/Firmware_Final/MED1000X3D/X3D_Series_V2_Bootlaoder_17Jan2013.zip a pozniej http://www.mede8er.org/Firmware_Final/MED1000X3D/X3D_Series_V3.0.6_6May2014.zip to divxy przestaly dzialac....

Ogolnie z playera jestem meeeeeeeeega zadowolony. Jeszcze z paroma rzeczami walcze i szukam rozwiazan jak je ugryzc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam problem z ustawieniem BT, za grosz nie mam pojęcia jak ustawić ściąganie za pomocą Mede8er 800 czy ktoś z szanownych forumowiczów przeprowadził mnie przez ten proces? Jestem trochę zielony w tym temacie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;

Posiadam MED600x3D od niedawna,

Mam pytanie odnośnie dodania zewnętrznych napisów do folderu BDMV.

Jaki format napisów, jaka musi być nazwa pliku i gdzie dokładnie muszę ten plik z napisami umieścić ,kombinuje i nie bardzo mi wychodzi, proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USB 3.0 w mede8er to też jakaś ściema nie ma różnicy pomiędzy transferami 2.0 czy 3.0 podłączonym przez PC USB 3.0 slave. Transfery na tym samym poziomie około 32 MB/s połączone kablem 3.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi przerzucałem pliki niebieskim kabelkiem na kompa ze swojego Meda1000 i szło ponad 60 MB/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazajcie na polaczenie usb. Wazne zeby bezpiecznie odlaczyc dysk inaczej bedzie kiepskulo. U mnie przestal dzialac jukebox i musialem przeinstalowac soft i naprawic dysk!

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6stego maja wychodzila...

player posiadam od poniedzialku.

Na samym poczatku wszystko dzialalo, kiedy zainstalowalem http://www.mede8er.org/Firmware_Final/MED1000X3D/X3D_Series_V2_Bootlaoder_17Jan2013.zip a pozniej http://www.mede8er.org/Firmware_Final/MED1000X3D/X3D_Series_V3.0.6_6May2014.zip to divxy przestaly dzialac....

Ogolnie z playera jestem meeeeeeeeega zadowolony. Jeszcze z paroma rzeczami walcze i szukam rozwiazan jak je ugryzc.

Jaka wczesniej miales wersje softu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam prpblem padł mi popcorn a400 i chciałbym kupić nowy odtwarzacz .Wybrałem 3 modele


Mede8er MED800X3D


Dune HD TV303D


Dune HD Base 3D


chciałbym aby specjaliści od w/w odtwarzaczy pomogli mi wybrać najlepszą alternatywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pupil

Sam mam model 1000x3d i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. Jedyne wady jakie zauważyłem to słaby transfer po ethernecie (13-15 MB / sek.) oraz że mam problemy z niektórymi plikami w formacie .AVI (chyba kodek xvid ale głowy nie dam bo juz nie pamiętam. U mnie nie czytał ok. 15 filmów z ponad 600 i to głównie starsze tytuły z polskich trackerow). Ogólnie jest o tym dyskusja na forum Mede8er. W sumie z problemem z plikami łatwo sobie poradzić (szybka konwersja na np mp4) to niestety wolny przesył jest juz poważniejszą wadą.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Orientuje się ktoś, czy na modelu Mede8er MED800x3D, albo MED1000x3D można zainstalować moduł PLIMS ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://itsklep.iai-shop.com/product-pol-12313-Mede8er-MED800x3D.html Ja tu kupiłem chyba najtaniej w dodatku przesyłka była darmowa.

Mede8er 800x3D kupiłem około dwóch tygodni. Obsługuje dyski do 4T. Poprzednio miałem (mam jeszcze) LG DP1WPBC fakt, że LG to muł przy uruchamianiu lecz dobrze się spisuje jako odtwarzacz multimedialny jego kres powoli dobiega końca obsługuje dyski do 2T w dodatku pilot w LG jest jak ręczny miernik prędkości trzeba wycelować w obiekt. LG lepiej odtwarza napisy w 3D o 100% są wyraźne i czytelne. Natomiast w Mede8er napisy w 3D strasznie drgają i jakoś dziwnie je wyświetla nie da się oglądnąć filmu z napisami. Być może jest to kwestia softu nie zmieniałem jeszcze mam 3.01. Mede8er nie odtwarza niektórych formatów avi, ale można szybko przekonwertować na ten sam format z użyciem innego kodeka. Darmowe programy to np. Any Video Converter lub Freemake Video Converter albo płatny Movavi Video można go testować przez 7 dni. Zajmuje to od 2 do 10 minut dłużnej na mkv - puściłem tylko test na próbę i wyszło ojjojoj... Zauważyłem również, że Mede8er w niektórych filmach mkv robi krzaczki z napisów nie bawiłem się tym z braku czasu, ale zapewne chodzi o pliki txt i użycie nawiasów to samo było w LG czy nawiasy były { }, [ ] to też żaden problem wystarczy skorzystać z Subedita i zapisać je jako srd zajmuje to aż 5s. Warto skorzystać z darmowego programu chyba mkvinfo lub mkvtoolnix nie pamiętam, wystarczy najechać kursorem na film i pokaże fps aby później wybrać odpowiednie ustawienie w Subedicie. Pilot w Meder8er jest zdecydowanie lepszy duży zakres nie trzeba celować. Jak ktoś ma jakiś pomysł do napisów w 3D chodziarz wole wersje z lektorem to niech napisze dlaczego tak drgają że z oczu robi mi się 5D, a może to już 6D dłużej nie oglądałem filmu aby tego doświadczyć po 2 min. miałem dość.

Edytowane przez marshal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Mede8er 600. Pojawił się problem z odczytem plików z poziomu odtwarzacza poprzez sieć. Widzi pliki ale praktycznie nie czyta tzn. pikseloza i muli. Pliki znajdują się na komputerze ( win 7 ) . Połączenie kabel .

Z poziomu komputera pliki umieszczone na karcie pamięci podpiętej pod odtwarzacz czyta ok.

Miał ktoś taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem med8er 600 i pojawił się mały problem.

Med widzi komputery w sieci ale chcę id użytkownika i hasło.

Hasło grupy domowej znam ale o co.biega id użytkownika?

W.upnp wszystko działa ale wtedy nie.będę mógł iso 3 d oglądać

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to to ale czy masz ustawione hasło w komputerze/laptopie? Jeżeli nie to ustaw i wtedy spróbuj. Gdy zapyta o login i pass podaj te co w komputerze ustawiłeś.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Med podpięty do sieci.

Filmy z NAS netgear 102 bd3d iso w NFS nie tną się ani na sekundę.

Plik na próbę poszedł Hobbit Pustkowie Smauga plik bardzo gesty dwu płytowy i nawet na chwilę nie było zawachania.

Ale tylko po NFS po zwykłej sieci zdarzało się mulenie pliku

Po dniu użytkownia Playera stwierdziłem że jest naprawdę wypasiony.

Flac mega wypasione ripy z sacd specjalnie dziś wykonałem i też super nawet te 6 cio kanałowe

I na dodatek mam wrażenie że muza gra lepiej niż puszczana z foobara. Z PC

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez venom200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od paru dni mam 800-tkę i mam pytanie na które tu nie znalazłem odpowiedzi, otóż:

- czy jak podepnę mój dysk 1TB w NTFS, to będę musiał go sformatować, czy 800-tka poradzi sobie z zapisywaniem na nim nowych plików ?

Mam na nim sporo danych i nie bardzo mam je na jakiś czas skopiować, chcę uruchomić klienta torrent i stąd to pytanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba formatowac. Obsluguje partycje ntfs. Najlepiej jednak nadaj jakas nazwe (jesli jeszcze nie ma) dyskowi.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba formatowac. Obsluguje partycje ntfs. Najlepiej jednak nadaj jakas nazwe (jesli jeszcze nie ma) dyskowi.

No to świetnie.

Dzięki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy wersja 600 czyta dyski zewnętrzne 2.5 TB ?. Mam taki dysk podzielony na dwie partycje i chciałbym wiedzieć czy ten dysk będzie miał jakieś peoblemy z odczytaniem jego zawartości. Proszę o szybką odpowiedz gdyż chciałbym go zamówić i jedynym problemem jest to czy "łyknie" taki dysk czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...