Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

#marshal popatrz 4 posty wyzej! Mysle ze jak w 1000 idzie to w 800 bedzie tak samo!

#jarema02 Popatrz czy w folderze glownym z filmami zalozyl plik Mede8er.db - jesli tak to go usun, i przeskanuj jeszcze raz, jesli nie pomorze to zmien nazwy katalogow, ja nie uzywam polskich znakow ale jesli dodatkowo cos jest jeszcze opisane (jak u ciebie - dramat czyli rodzaj) to pewnie siie gubi. Dla testu usun z nazwy katalogu wszystkie dodatki zostaw tylko tytul i date i zobbacz czy bedzie ok.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

zrobiłem wg. Twoich wskazówek Jazzy i nadal to samo.Pliku o nazwie Mede8er .db- nie znalazłem, polskie znaki zostawiłem, resztę zmieniłem. Pojedyncze skanowanie folderu też nie pomogło. Czy nazwy filmów macie po polsku? Czy używacie w nazwie filmu jakiś znaczników między wyrazami typu "kropka" lub "podkreślenie" czy też "nawias" ? Cały czas mówię o folderze z nazwą filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie używa zewnetrzengo dysku powyzej 2T w MED800x3D aby odpowiedzieć na pytanie czy pojdzie.

Ja uzywam 3T Verbatima na 600 i hula bez priblemu ...

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie używa zewnetrzengo dysku powyzej 2T w MED800x3D aby odpowiedzieć na pytanie czy pojdzie.

Ja uzywam 3T Verbatima na 600 i hula bez problemu ...

Nie uzywam polskich znakow a tytuly u mnie wygladaja tak na przyklad... Dzien Niepodleglosci ...bez roku daty godziny czy innych dodatkowych danych. Poprostu wpisujesz tytul filmu po angielsku jak nie znajduje po polsku i mi zawsze pobiera dane na temat filmu bez problemu...

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jeśli ci nie znajdzie tytułu to możesz skorzystać z "edycja" i ręcznie zmienić tytuł w momencie wyszukiwania (można też wtedy zmieniać min. okładkę, fanart rok, itd).

Można próbować z tytułem polskim i angielskim, jeśli nie znajdzie to jest jakiś większy problem.

Jeszcze jedno w ustawieniach trzeba wybrać język do skanowania oraz tryb jukebox. Co do nazwy filmu najlepszy efekt daje sama nazwa i ewentualnie rok (w nawiasie).

Polecam poczytać tutaj http://www.mede8er.com/mede8er_X3_movie_scraper_user_guide_V3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem się,że nazwa dysku musi być jednoczłonowa bez żadnych kropek, spacji, itp.Używam na razie dysku przenośnego i mam na nim 2 partycje. Tam gdzie mam filmy nazwę zmieniłem na jednoczłonową ale pokazuje mi jeszcze literę C w nawiasie czyli "verbatim (C:)". Tak to wygląda,reszte pozmieniałem nazwa filmu, rok i nic więcej i nadal nic się nie dzieje! Podejrzewam,że nazwa dysku to podstawowy problem....chyba że u was tak samo pokazuje.Albo to że nie mogą być dwie partycje. (druga partycja pokazuje literę D, czyli jak w kompie kolejność partycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A internet masz? ;-D

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

:) oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem moze napisz krok po kroku co robisz... ;) Gdzies musi byc babol...

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej , też tak macie w filmach 3D że napisy maja taka jakby "poświate" ( podwójne napisy ) w oddali jakby ich cień było wiadać , ciężko mi to nazwać ?

Edytowane przez tresor82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dzisiaj przyszedł do mnie odtwarzacz multimedialny Mede8er MED600X3D

Wszystko fajnie działa tylko nie wiem jak mam włączyć tekie programy jak np:

tvn player , ipla, CSC.pl

Gdy włączam z google to strasznie mulowato się strony otwierają i w rezultacie nie ma możliwości czegokolwiek włączyć

Posiadałem wersję V3.0.1 wgrałem V3.0.6 -

Mam też problem ze zmianą skóry, znalazłem opis jak to zrobić ale nie widzę opcji zmiany skóry.

Poniżej wklejam ten opis może ktoś mi to wytłumaczy inaczej :)

Jak zmienić skórę:
Aby załadować skóry - po prostu musisz go pobrać i rozpakować / unrar go do folderu. W X3 przejdź do tego folderu, a następnie naciśnij przycisk "Menu" i wybierz "Ustaw Opcja skóry" nowa skóra zostanie załadowany do pamięci flash i używane jako nowych ustawień domyślnych. Możesz powrócić do pierwotnej domyślnej skóry w dowolnym momencie, wybierając opcję "Przywróć domyślne skórki"

WAŻNE - Ustawienia ---> Pozostałe ----> Strona główna Tekst Ustaw na "Off"

Z góry serdecznie dizękuję za podpowiedzie i pomoc wszelką

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nacisnac Menu i tam jest opcja ustaw skorke... ;D

Dokladnie tak jak napisali w opisie...

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam też problem ze zmianą skóry, znalazłem opis jak to zrobić ale nie widzę opcji zmiany skóry.

Poniżej wklejam ten opis może ktoś mi to wytłumaczy inaczej :)

Jak zmienić skórę:

Aby załadować skóry - po prostu musisz go pobrać i rozpakować / unrar go do folderu. W X3 przejdź do tego folderu, a następnie naciśnij przycisk "Menu" i wybierz "Ustaw Opcja skóry" nowa skóra zostanie załadowany do pamięci flash i używane jako nowych ustawień domyślnych. Możesz powrócić do pierwotnej domyślnej skóry w dowolnym momencie, wybierając opcję "Przywróć domyślne skórki"

WAŻNE - Ustawienia ---> Pozostałe ----> Strona główna Tekst Ustaw na "Off"

Od jakiego momentu nie rozumiesz ?

Edytowane przez Blacklio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , też tak macie w filmach 3D że napisy maja taka jakby "poświate" ( podwójne napisy ) w oddali jakby ich cień było wiadać , ciężko mi to nazwać ?

Up

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Kolego Blacklio

Ja w ogóle tego nie rozumiem, nie mam zielonego pojęcia jak zmienić tą skórę. Co to jest ( lub gdzie X3 ) ? Gdzie jest taka opcja "Ustaw Opcja skóry"?

I Czy jest szansa na tvn player oraz SCS pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze to może napiszę co ja mam w menu: zakładka konfiguracja

1. system

- Język menu

- kodowanie napisó

- data i godzina

- Auto. odtwarzanie DVD

- wygaszacz ekranu

- Język klawiatury ekranowej

- Wznawianie odtwarzania

- formatowanie dysku

- Menu BD-Lite

- Funkcja CEC

- Aplikacja startowa

- Resetowanie Jukebox+

- Automatyczne Usypianie

- Przywróć ustawienia fabryczne

2. Audio

- Tryb nocny

- Audio na wyjściu HDMI

- Audio na wyjściu SPDIF

- Wymuszenie dekodowania AAC/MP3

- Dźwięk przestrzenny

- Synchronizacja audio

- Volume Fixed

3. Wideo

- Proporcje obrazu

- TV system

- Obsługa 1080/24p

- Automatyczna częstotliwość HDMI

- Tryb plazma

- Głębia kolorów

- xvYCC

- rozmiar ekranu

4. Sieć

- konfiguracja LAN

- Konfiguracja WLAN

- Moduł PCI-E WiFi

- Konfiguracja PPPoE

- Sieciowa nazwa urządzenia

- DLNA

- Transmission BT

- Serwer Samba

- Pilot w przeglądarce WWW

- Opcje NFS

5. Inne

- wersja oprogramowania

- informacje o sieci

- informacje o dysku

- Aktualizacja poprzez USB

- Zapis konfiguracji

- Odtworzenie konfiguracji

- Blokada opcji formtowania HDD

- Ochrona folderów hasłem

- Wskaźnik oglądania

- Napisy do filmów

- Subtitle Default

- Tryb pokazu slakdów

- Usypianie dysku HDD

- Tryb widoku Jukebox

- Pamięć przeglądania folderów ( autoview )

- opisy menu głównego

- Zmiana hasła (kodu pin)

- Język audio zgodny z jęz. menu

- Widgety menu głównego

- tryb "powtarzaj wszystko"

- Język opisów filmów

- WOL uruchamianie zewn. serwerów

- Nawigacja Góra/Dół Głośność

- Scrape Layout

Takie u mnie jest menu ja nie widzę zmiany skóry czy coś co by było podobne, poproszę o wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu zacznij od początku czyli żeby mede8er widział katalog z daną skórką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieramy skórkę przykładowo http://www.mede8erforum.com/index.php/topic,13569.0.html%C2'> i zapisujemy na pendrive rozpakowaną.Podpinamy pendrive do urządzenia.Włacz Mede8er-a i z menu media wybierz usb z pendrive gdzie mamy plik z skórką.Potem na pilocie naciskamy menu na pilocie i wciskamy "ustaw skórkę".Urządzenie nam się zrestartuje i mamy gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc jeśli chodzi o zmianę skórki.

Mam jeszcze jeden problem chcę jakoś stworzyć programy takie jak tvn player oraz możliwość płynnego oglądania ze strony SCS pl Czy jest to możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dysk wewnętrzny Barracuda 3tb sformatowany do NTFS, odtwarzacz go widzi ale gdy chcę podłączyć się do niego po przez oryginalny kabel USB komp go nie rozpoznaje. Domaga się sterowników do dodanego urządzenia. Sądziłem, że dysk powinien być rozpoznawalny jako zewnętrzny dysk. Mam windows 7 32 bit. Czy spotkaliście się z takim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ktorego portu USB sie podlaczasz? Do niebieskiego dedykowanego do polaczen z PC?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak oryginalnym kablem niebieskim

Edytowane przez jarema01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze nigdy nie laczylem sie przez USB -z ciekawosci sprawdze jak to wyglada u mnie. Ja mam zmapowany dysk urzadzenia i lacze sie przez siec.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swój też zmapowałem ale przesył trwa zbyt długo. Przesłać jeden film np, ale 1tb to potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiolem i ruszylo bez problemu. Win7 64 bit. Pewnie jakis problem ze sterownikami

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiolem i ruszylo bez problemu. Win7 64 bit. Pewnie jakis problem ze sterownikami

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Jak podłączyłem kabel USB MED zapytuje czy chcę przejść w tryb połączenia z PC- akceptuje, po chwili łączy się z PC i zaczyna instalacje.Niestety nic z tego, nie znalazł. Zapewne tak jak piszesz złe sterowniki. Czy ma ktoś jeszcze jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...