Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uzywam i polecam yadis i yadis to meder. Latwo szybko i fajny skin

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge znalesc jakies skorki do tego playera

jak zrobic sobie takie menu http://farm9.staticflickr.com/8437/7995572309_6d723a6c3b_c.jpg

i jak wgrywa sie skorke do playera ???

Panie, takie rzeczy to tylko w Erze...

Heehehehheeeheeee ;)

A tak serio to tez by sie taka mi przydala, a jak wgrywac??

Wszystko jest wyjasnione ladnie na forum Mede8ra :)

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Edytowane przez Piotr Duraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko gdzie?
jak bys byl tak dobry i podal linka ;)

szukalem na forum med8er i nic nie znalazlem :(

Edytowane przez ikdsl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki przeczytalem ale po polsku przetłumaczył mi to google i nie rozumiem jednej rzeczy ten caly folder mam wrzucic na twardy dysk?

Tak. Wrzucasz cały folder na dysk, następnie w Medzie odnajdujesz go , podświetlasz ( nie wchodzisz do niego) i klikasz menu - ustaw skórkę . Następuje restart i cieszysz się , że podołałeś :) . To tak najprościej jak umiałem.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamuwilem med1000x3d Srebrny chcialem czarnego ale juz niema i nie bedzie wiecej,zastanawia mnie dlaczego, czy maja wyjsc jakies nowe modele w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! niedziala u mnie movie craper niewyszukuje okladek do filmu, jak nacisne na menu i edytuj to wychodzi ( nie znaleziono pliku video )

Edytowane przez ikdsl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze dziala i to swietnie...filmy musza byc w folderach tak samo jak seriale ale one musza miec jeszcze podfoldery o nazwach Season 1, season 2 itd...

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala uwas ten caly movie scraper?

I co dziala czy nie dziala??!!??

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, nie skanujesz pojedynczych folderów, tylko cały folder z filmami. Każdy film musi być w osobnym folderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

MED800x3D

Doczytalem się, że ten model obsluguje dyski do 4T - jest wzmianka na stronie producenta, tylko nigdzie nie piszą czy tylko "wewnętrzne" czy również "zewnetrzne" pod USB 2.0
Nie znalazłem na forum aby ktoś konkretnie napisal, że oba modele czyli: MED600x3D i MED800x3D obslugiwały dyski zewnętrzne powyzej 2T. Dotychczas było tylko poruszane gdybanie oraz naśmiewanie się kto używa dysków powyżej 2T. (Być może przeoczyłem taki post). Moje pytanie jest proste jak dwa metry sznurka w kieszeni czyli jaki kupie dysk 2T za 299 czy 3T za 399 z USB 3.0? Narazie nie interesuje mnie montowanie dysku wewnętrznego.

Edytowane przez marshal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk 3TB zewnetrzny obsluguje. Podpinalem i wykrywal bez problemu. Wewnetrzny dysk 3 tb zamontowany i smiga rowniez bez problemu. Oba dyski Seagate. Wprawdzie mam med1000 ale wydaje mi sie ze to dokladnie to samo (na pewno soft) poza drobnymi szczegolami.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna jestem właścicielem Med800 i jak na razie wszystko mi śmiga,tylko ze scraperem mam problem.Temat był poruszany już wielokrotnie i starałem się dostosować do uwag na forum. Jak skanuje główny folder z filmami to wyświetla mi wiadomość, że nie odnaleziono informacji o filmie. wcześniej skanowałem gdzie jeszcze wszystkie pliki filmowe nie miały swoich folderów,ale to poprawiłem i nic się nie dzieje! Czy nastąpiła jakaś blokada scrapera, a może mam źle opisane filmy? Opis mam w języku polskim. Używałem kropek i nawiasów do rozdzielenia informacji. Czy to przeszkadza, czy inaczej to zapisywać.Ja mam tak np. Łzy.słońca(2003)-dramat Wersja oprogramowania V3.0.2 Byłbym wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istotna jest nazwa folderu, a nie pliku. Jeżeli nie skanuje Ci całego katalogu, to spróbuj pojedynczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na dysku foldery film,muzyka,zdjęcia i chciałbym zmienić ich ikony.Jak to zrobić?

I jeszcze jedno,problem który miałem z dyskiem wewnętrznym jak na razie rozwiązany.Nazwa dysku konieczna i to za pomocą komputera i odpowiednicj kabli do podłaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na dysku foldery film,muzyka,zdjęcia i chciałbym zmienić ich ikony.Jak to zrobić?

Musisz umieścić w folderze wybrany plik graficzny o nazwie folder.jpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie używa zewnetrzengo dysku powyzej 2T w MED800x3D aby odpowiedzieć na pytanie czy pojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

#marshal popatrz 4 posty wyzej! Mysle ze jak w 1000 idzie to w 800 bedzie tak samo!

#jarema02 Popatrz czy w folderze glownym z filmami zalozyl plik Mede8er.db - jesli tak to go usun, i przeskanuj jeszcze raz, jesli nie pomorze to zmien nazwy katalogow, ja nie uzywam polskich znakow ale jesli dodatkowo cos jest jeszcze opisane (jak u ciebie - dramat czyli rodzaj) to pewnie siie gubi. Dla testu usun z nazwy katalogu wszystkie dodatki zostaw tylko tytul i date i zobbacz czy bedzie ok.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez Jazzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...