Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu ktos :(

szybciej bedzie jak zapytasz w dziale BD playerow.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa Mede8era do odtwarzania filmów z lustrzanek Canona? Chodzi mi o filmy w największej rozdzielczości

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

Odtwarza bez problemu prosto z karty SD

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybciej bedzie jak zapytasz w dziale BD playerow.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

ale co tam mam sie pytac,pytam sie was posiadaczy meda jaka jest jakosc video bo mialem kiedys Philipsa na realteku i obraz byl slaby w porownaniu z wdtv ktory jest na sigmie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co tam mam sie pytac,pytam sie was posiadaczy meda jaka jest jakosc video bo mialem kiedys Philipsa na realteku i obraz byl slaby w porownaniu z wdtv ktory jest na sigmie,

ja tam porownania nie mam , to moj pierwszy player. Jak znajde czas to porownam jakosc do ps3

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakosc super wg mnie. Mialem wczesniej inny player na realteku i powoem szczerze ze roznicy nie widze. Mam jeszcze BD Samsunga i tam jakosc zblizona chociaz sklonny jestem powiedziec ze w mede8erze lepiej to wyglada

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie napisów:

Czy w tych odtwarzaczach jest możliwe ustawienie tła w napisach. Dokładnie chodzi aby była np. biała czcionka na jakimś szarym tle lub podobnie. W ogóle czy jest możliwość wgrania własnej czcionki .

Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Bo to jest akurat dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie pozycjonowanie napisów ( wysoko - nisko ), wielkość czcionki, przesunięcie w czasie, kodowanie, kolor

Edytowane przez Blacklio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co tam mam sie pytac,pytam sie was posiadaczy meda jaka jest jakosc video bo mialem kiedys Philipsa na realteku i obraz byl slaby w porownaniu z wdtv ktory jest na sigmie,

witam

ja mialem juz kilka roznych odtwarzaczy w tym wszystkie modele "wdtv" i obraz jak dla mnie jest lepszy w Mede600er, "wdtv" to inaczej "mul" w porownaniu do Mede8er600X3D

Edytowane przez grzes07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co tam mam sie pytac,pytam sie was posiadaczy meda jaka jest jakosc video bo mialem kiedys Philipsa na realteku i obraz byl slaby w porownaniu z wdtv ktory jest na sigmie,

Pytasz o co co jest rozwalkowane w tym watku. przeczytaj calosc.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem właśnie ten odtwarzacz (800) na podstawie opinii przeczytanych w tym wątku, po kilku godzinach użytkowania szybko okazało się, że część funkcji nie działa lub działa nie tak jak powinno. Czy ktoś jest w stanie pomóc mi w rozwiązaniu poniższych problemów ? Instrukcję oczywiście czytałem - nie pomogło. Oprogramowanie 3.0.2

Błędy problemy:

1. Pomimo ustawienia stałego IP, poprawnej grupy roboczej i włączenia serwera SAMBa, player nie jest widoczny w otoczeniu sieciowym i nie ma dostępu z komputera do zamontowanego w nim dysku.

2. Klawiatura ekranowa jest ustawiona na TChinesse i nie można jej zmienić na łacińską, przez co nie daje się korzystać z serwisów internetowych.

3. W plikach Divix z napisami txt nie wyświetla polskich znaków - zmiana kodowania w menu nie pomaga.

4. Klient torrent wyłącza się całkowicie za każdym razem przy wyłączeniu playera. Po ponownym właczeniu playera trzeba ponownie wchodzić do menu i ręcznie włączać klienta torrent.

Czy ktoś z Was jest w stanie pomóc w w/w problemach ?

Ogólnie player działa, ale jeżeli to jest dopracowany sprzęt to nawet nie chcę wiedzieć jak wyglądają niedopracowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sieć->>Sieciowa nazwa urządzenia ustawione masz to?

2. Przycisk F2 na pilocie lub na ekranie TV strzałkami w prawym dolnym rogu.

3. Nie wiem z przyzwyczajenia używam srt z tym nigdy nie miałem problemów.

4. Potwierdzam mam to samo ale nie używam torrenta na mede8er, za wiele nie pomogę z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sieć->>Sieciowa nazwa urządzenia ustawione masz to?

2. Przycisk F2 na pilocie lub na ekranie TV strzałkami w prawym dolnym rogu.

3. Nie wiem z przyzwyczajenia używam srt z tym nigdy nie miałem problemów.

4. Potwierdzam mam to samo ale nie używam torrenta na mede8er, za wiele nie pomogę z tym

Ad. 1 Tak, nazwa to: X3D. Dysk sformatowany w komputerze w ntfs - jest widoczny w playerze.

Ad. 2 Po uaktualnieniu oprogramowania do 3.0.5 łacińska ustawiła się jako domyślna

Największy problem to ta samba, bez niej praktycznie nic nie można zrobić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales uzyc komendy file://xxx.xxx.x.xxx w pasku uruchom? Xxx to ip playera. Po poiawieniu sie dysku zmapuj go i powinno dzialac!

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales uzyc komendy file://xxx.xxx.x.xxx w pasku uruchom? Xxx to ip playera. Po poiawieniu sie dysku zmapuj go i powinno dzialac!

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Próbowałem mapować po nazwie, po ip, cały dysk, wybrane foldery i nic. Nie działa ani z win7 64 ani z xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A siec w playerze masz dobrze skonfigurowana

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A siec w playerze masz dobrze skonfigurowana

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

OK, po kilkudziesięciu różnych próbach zadziałao z komendą file://192.168.0.3 - dziękuję :)

W tej chwili widzę jak niżej:

\\192.168.0.3\525cb1095cb0e8bd\

Co to za nazwa "525cb1095cb0e8bd" ? Na dysku nie ma takiego folderu.

Edytowane przez Jjarek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz wszystkie foldery dobrze? Dysk ma nazwe? U mnie wyswietla sie nazwa dysku

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz wszystkie foldery dobrze? Dysk ma nazwe? U mnie wyswietla sie nazwa dysku

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Foldery widzę dobrze - wszystkie. Dysk chyba ma nazwę. Nie mam jak sprawdzić bo stacjonarny komputer się popsuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa dysku wyswietla na mede8er sie po wejsciu-Media Library-Dysk Twardy-wyswietla sie foldery a na dole po lewej syronie bedzie opis Dysk Twardy/xxxx(nazwa) i w nawiasie literka dysku

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa dysku wyswietla na mede8er sie po wejsciu-Media Library-Dysk Twardy-wyswietla sie foldery a na dole po lewej syronie bedzie opis Dysk Twardy/xxxx(nazwa) i w nawiasie literka dysku

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Dysk Twardy/ (/C:)

Nic więcej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze dziala;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze dziala;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Zgadza się, dziękuję za pomoc:) To jeszcze jak mogę pytanie o Y2M. Z grubsza uruchomiłem, trochę filmów znalazło, ale opisy nie są z filmweb. Podobno gdzieś można ustawić aby były. Gdzie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...