Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w swoim medzie1000 żadnemu dyskowi nie nadawałem żadnej nazwy i wszystkie hulają aż miło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim medzie1000 żadnemu dyskowi nie nadawałem żadnej nazwy i wszystkie hulają aż miło!

Sorry ze pytam,to ile masz tych dyskow masz jeden w srodku i na usb albo otwierasz klapke i przemieniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dysk wewnetrzny i do tego podpinam dyski po usb rozne 2,5 bez zasilania dodatkowego i 3,5 z zasilaniem roznej pojemnosci i do tej pory nie mialem problemow z zadnym. Jedynie na poczatku - dysk wewnetrzny przelozylem z poprzedniego playera. Med1000 go nie widzial - ale po nadaniu nazwy od razu zostal wykryty i dziala bez zarzutu - dysk 3tb seagate. Jedna partycja format ntfs - formatowalem pod windows.

Edytowane przez Jazzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optyk nie wspiera HD Audio, więc odpowiedz jest prosta :)

Czyli nie potrzebuje optycznego do niczego wystarczy mi hdmi...tak to zrozumialem ;)

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie na poczatku - dysk wewnetrzny przelozylem z poprzedniego playera. Med1000 go nie widzial - ale po nadaniu nazwy od razu zostal wykryty i dziala bez zarzutu - dysk 3tb seagate. Jedna partycja format ntfs - formatowalem pod windows.

no wlasnie i oto mi chodzilo ze jak kupie med1000 z dyskiem wewnetrznym to bede mial problem bo mam laptopa i niewlorze przeciesz dysku 3,5zoll do leptopa,pytanie co wtedy jak go sformatowac nadac mu nazwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz w playerze sformatowac. Ja tez mam laptopa - poradzilem sobie w ten sposob zeprzelozyl go do kieszeni zewnetrznej podlaczylem po usb sformatowalem. Nazwe pozniej nadalem w ten sam sposob. Ja wybralem format ntfs zeby dysk byl widziany przez window po podlaczeniu do komputera. Player formatuje i tworzy chyba partycje ext - w kazdym razie linuxowa ktora po podpieciu do komputera nie jest standardowo widoczna.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ikdsl

Mam jeden w środku i na podmianę ;) ,pod usb 2,5"a-data i 3,5"seagate.Problemy pojawiają się tylko jak odłącze dysk od kompa nie tak jak trzeba,wtedy go nie widzi albo tnie pliki :angry: .Wtedy przychodzi z pomocą USB_Disk_Eject i tego narzędzia najlepiej używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie potrzebuje optycznego do niczego wystarczy mi hdmi...tak to zrozumialem ;)

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Witam

dobrze zrozumiales, ja mam tylko HDMI i wszystko "gra i buczy", do swojego playera mam podlaczone dwa dyski firmy Samsung o pojemnsci 3TB ktore chodza bez zarzutu, oba dyski w 80% mam pelne a dostep do bazy trwa naprawde bardzo krotko, sprawdzilem rowniez dysk WD My Book o pojemnosci 4TB ten rowniez zostal poprawnie rozpoznany przez Med600x3d, mialem wiele roznych odtwarzaczy ale ten pozostaje numer 1 i prosze nie zapominac o bardzo dobrym serwisowania naszego odtwarzacza

Edytowane przez grzes07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA III)

Czy to dobry wybór.Myślę jeszcze o WD Red 1 TB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA III)

Czy to dobry wybór.Myślę jeszcze o WD Red 1 TB.

witam

sadze ze tak, ja mam Samsunga w srodku znajduje sie dysk od Seagate a jak napewno wiekszosc slyszala Samsung ten dzial oddal wlasnie tej firmie, mam jeszcze dwa dyski z tej firmy i nie narzekam sa ciche i bez bledow

Edytowane przez grzes07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro również kupuje 600tke i Player dobrze wyświetla napisy w filmach 3d chodzi o srt nie męczy wzroku?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro również kupuje 600tke i Player dobrze wyświetla napisy w filmach 3d chodzi o srt nie męczy wzroku?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

dobrze wyswietla napisy w fimach 3D, osobiscie mam kilkanascie filmow 3D i w kazdym z tych filmow napisy sa poprawnie wyswietlane no i najwazniejsze nie mecza wzroku, z zakupu bedziesz w 100% zadowolony a ja jak juz wczesniej wspomnialem mialem juz kilka i ten jest i pozostanie nr.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki decyzja podjeta

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

bedziesz zadowolony z zakupu, pozniej gdy juz bedziesz mial ten player zaktualizuj sobie software a najnowsze to V3.0.5 - 4 April 2014

Edytowane przez grzes07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sa jakies kluczowe zmiany? Ja mam aktualnie soft 3.0.1. I z tego co czytalem to glowne zmiany dotycza scrappera wbudowanego (ktorego w sumie nie uYwam) i pobierania napisow. Reszta chyba to samo. Widze ze w v5 doszedl timer. Poza tym cos nowego?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dobrze zrozumiales, ja mam tylko HDMI i wszystko "gra i buczy", do swojego playera mam podlaczone dwa dyski firmy Samsung o pojemnsci 3TB ktore chodza bez zarzutu, oba dyski w 80% mam pelne a dostep do bazy trwa naprawde bardzo krotko, sprawdzilem rowniez dysk WD My Book o pojemnosci 4TB ten rowniez zostal poprawnie rozpoznany przez Med600x3d, mialem wiele roznych odtwarzaczy ale ten pozostaje numer 1 i prosze nie zapominac o bardzo dobrym serwisowania naszego odtwarzacza

To bardzo sie ciesze z tego powodu ze sie domyslilem. ;)

Odtwarzacz 6003D to super sprawa, dzis wlasnie wgralem nowe oprogramowanie i tapete sciagniete z forum Mede8ra.

Nie zacina sie ani nie ma zadnych opoznien w dzialaniu a tego wlasnie oczekiwalem po takim playerze. Wspoldzialanie z amplitunerem Yamahy tez przebiega bez zbednych zgrzytow. Czego wiecej oczekiwac...

A co do serwisu to mam nadzieje ze nigdy sie nie bede musial z nim kontaktowac ;)))

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych uzytkownikow tego odtwarzacza.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA III)

Czy to dobry wybór.Myślę jeszcze o WD Red 1 TB.

A nie myslales o czyms wiekszym??

Tu gdzie mieszkam czyli w Holandii roznica powiedzy 1TB, 2 i 3 to kolo 20-30€ wiec kiedy kupowalem w tamtym roku dysk od razu wziolem sobie 3TB bo przy 1 to moglo zabraknac szybko miejsca. Teraz po roku juz zostalo tylko 250GB wolnego miejsca...

;)

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to aż za tyle Piotr.Mnie bardziej chodzi o niezawodność dysku i cicha praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to aż za tyle Piotr.Mnie bardziej chodzi o niezawodność dysku i cicha praca.

Leo68 to juz zalezy od firmy produkujacej dysk ;)

Moj to ten dysk:

Biurkowy dysk twardy Verbatim Store 'n' Save USB 3.0 to bardzo wydajna pamięć masowa z szybkim interfejsem USB 3.0, która oferuje pojemność do 3 TB. USB 3.0 zapewnia szybkość magistrali sięgającą 4,8 Gb/s –dziesięciokrotnie większą, niż w przypadku istniejących połączeń USB 2.0. Idealnie nadaje się zarówno dla użytkowników domowych, jak i biurowych, którzy chcą przenosić duże pliki. Jako dodatkowe zabezpieczenie do dysku Store 'n' Save dołączono oprogramowanie Nero BackItUp i Burn Essentials. Dysk można położyć płasko lub ustawić na boku.

ymavadu7.jpg

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to aż za tyle Piotr.Mnie bardziej chodzi o niezawodność dysku i cicha praca.

Witam

niezawodnych dyskow nie ma, mialem i mam rozne dyski i na to reguly nie ma bywalo ze te niezawodne padly a te o ktorych mowiono srednio chodza do dzis, dobrym wyjsciem jest sprawdzanie dyskow to takie nasze zabezpieczeniena przyszlosc, a do playera ma podpiete dwa dyski "SAMSUNG D3 Station 3TB STSHX-D301TDB" z ktorych jestem bardzo zadowolony sa ciche, szybkie i bezproblemowe, czytam komentarze i opinie ale nigdy to nie jest dla mnie "wyrocznia" bo w wielu wypadkach to nie sprzet jest winny tylko osoby ktore go obsluguja

Edytowane przez grzes07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum Mede8era ludzie narzekają na spadki klatek w plikach mkv - sam mam z tym problem. Może komuś jeszcze to doskwiera? Problem dotyczy tylko i wyłącznie plików mkv - póki co ludzie tworzący soft rozkładają ręce i nie wiedzą gdzie leży problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to sie objawia? Przycina sie ?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum Mede8era ludzie narzekają na spadki klatek w plikach mkv - sam mam z tym problem. Może komuś jeszcze to doskwiera? Problem dotyczy tylko i wyłącznie plików mkv - póki co ludzie tworzący soft rozkładają ręce i nie wiedzą gdzie leży problem.

Właśnie miałem jechać do euro po swój egzemplarz, a ze 90% to filmy w .mkv, to muszę się wstrzymać czy ktoś z forum potwierdza ze gubi klatki w plikach .mkv?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze ja nic nie zauwazylem zlego w obrazie ani dzwieku. Dlatego pytam jakie sa objawy zebu poobserwowac. Odtwarzacz naprawde super.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum Mede8era ludzie narzekają na spadki klatek w plikach mkv - sam mam z tym problem. Może komuś jeszcze to doskwiera? Problem dotyczy tylko i wyłącznie plików mkv - póki co ludzie tworzący soft rozkładają ręce i nie wiedzą gdzie leży problem.

witam

nie zauwazylem takiego problemu a mam tego dosyc ...., moze problemem nie jest sam odtwarzacz tylko kiepskie pliki mkv bo "majsterkowiczow" jest bardzo wielu ktorzy biora sie za cos czego tak naprawde nie potrafia;), jeszcze nie mialem problemu z plikami ktore wydaja znane grupy

Edytowane przez grzes07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...