Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Pilotem nic nie trzeba celować sprawuj się b.dobrze, w 800 mam dysk serwerowy Seagate praktycznie go nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blacklio

ty masz med800 tam podobno niema zadnego displeja,czy swieci sie jakas lampka dioda podczas ogladania albo jak jest wylaczony ?

Edytowane przez ikdsl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W med100 sa u gory obudowy przyciski ktore sa podswietlone czerwono wylaczone niebiesko wlaczone. Nie jest to jakos uciazliwe i nie przeszkadza. Wyswietlacza brak. Dysk pewnie zalezy od dysku ja mam seagate 3tb troche slychac jak jest zupna cisza przy ogladaniu nic nie slychac.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Przymierzem sie do zakupu med800 mam takie jedno pytanie czy ktoś z was odpalił na tym utorent jak tak to jak działa nie zawiesza się med800 przy tym

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Med800 raz dysk wewnętrzny widzi a raz nie.Już robiłem wszystko z formatowaniem i sprawdzaniem.Gdy się uruchamia urządzenie dłużej się uruchamia,jak jest to dość długo to już wiem że nie będzie widział tego cholernego dysku.Nie wiem czy nie lepiej kupić zewnętrzny i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formatowales gdzie? W playerze czy pod windowsem-ntfs? Nadales nazwe dyskowi? Ja tez mialem z tym problem po zakupie i zmianie softy na v3 nie widzialo dysku-wystarczylo jednak nadac nazwe - przelozylem do zewnetrznej kieszeni pod winde i tam nadalem nazwe partycja ntfs. Od tej pory wszystko ok. Moze dysk jest uszkodzony?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formatowałem pod windowsem.Nic to nie dało.Nazwałem dysk.Jaki program używałeś?Nie rozumiem że nadałeś nazwę partycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ci dobrze podpowiada.

Sformatowałeś dysk pod Windowsem. Więc zapewne w NTFS'ie.

Mede8er to system linuxowy i lubi linuxowe formaty (zapewne XFS).

Podłącz jeszcze raz dysk pod Windows'a. Skasuj wszelkie partycje. Odłącz.

Podłącz do Mede8er'a i sformatuj dysk pod nim.

Będzie zdecydowanie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania->Narzędzie administracyjne->Zarządzenie komputerem

W drzewku: Zarządzanie dyskami.

Wybierasz odpowiedni dysk, prawy przycisk myszki: Usuń wolumin czy coś podobnego.

Tylko dysków nie pomyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD Elements Portable 1TB czy to dobry wybór.Wolałbym wewętrzny ale za dużo z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pilota z mojego vt30 Med1000 zaczął reagować po przedostatniej aktual. oprogr.Działają podstawowe funkcje i nie trzeba już celować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł soft 3.0.5 - dodano opcję automatycznego wyłączenia urządzenia po określonym czasie. Ktoś mi może powiedzieć jak to dokładnie działa w praktyce? Ustawienie na 2 godziny (bo tyle można maksymalnie i to w dodatku z menu głównego a nie podczas oglądania filmu) oznacza, że od momentu uruchomienia urządzenia po 2 godzinach się wyłączy, czy te 2 godziny są liczone od momentu bezczynności urządzenia? (np. po zakończeniu filmu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jaki najlepiej kupić dysk twardy 2 TB 2,5 cala czy 3,5 cala który będzie lepszy do MED800x3D ,dysk ma być wewnętrzny

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W moim odtwarzaczu zainstalowałem dysk Seagate 500GB i mam taką zagwozdkę, że nie zawsze jest wykrywany. Słychać, że talerze się rozkręcają, głowice chrupną i tyle. W widoku urządzeń go nie ma. Jak wyłączę z pilota i ponownie włączę, to dysk się pojawia i już wszystko jest ok. Parę razy jednak się zdażyło, że dopiero po 3 "resecie" zaskakiwał. Trochę to denerwujące, bo poza tą wpadką reszta jest w jak najlepszym porządku.. Oprogramowanie 3.0.4. Jedna partycja, formatowane w odtwarzaczu.

Przy okazji, coś poprawiono konkretnego w sofcie 3.0.5, czy tylko to czasowe wyłączanie i nic poza tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz nadaną nazwę dysku? Każda partycja\dysk musi mieć nadaną nazwę - sprawdź, może to coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz nadaną nazwę dysku? Każda partycja\dysk musi mieć nadaną nazwę - sprawdź, może to coś pomoże.

Oczywiście, ma nadaną. Dlatego mnie to tak denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Maniacy ;)

Dlugo rozmyslalem przegladajac to forum nad wyborem odtwarzacza.

Bilem sie z myslami pomiedzy Dune, Popcornem i Mede8er. W koncu wybralem Mede8er 6003d z wifi.

Mam go od ponad miesiaca i jestem bardzo zadowolony, kupilem go w MediaMarkt w Arnhem za 159€.

Podlaczony jest do niego dysk zewnetrzny 3,5' Verbatima 3TB i dziala bardzo dobrze. Odtwarzacz go usypia po ustalonym czasie i wybudza kiedy jest potrzeba. Na poczatku mialem problem bo odtwarzacz go nie widzial ale po nadaniu nazwy tak jak wspominali koledzy wyzej zobaczyl go i teraz wspolpraca dysku z odtwarzaczem przebiega bez zaklocen z czego jestem bardzo zadowolony.

Z internetu sciagam czasem napisy ktorych mi brakuje oraz opisy filmow i seriali, wyglada to super.

Obsluga jest prosta i nieskomplikowana :) Pilot przejrzysty i czytelny...duzy plus za podswietlanie ktore przydaje sie w nocy.

Odtwarza wszystkie pliki ktore mam na dysku, czy to pliki z filmami czy z muzyka. Nie zawiesza sie i dziala bezproblemowo.

Dokupilem nowy zestaw Yamahy YHT-199 ktory udalo mi sie okazyjnie kupic za 250€ i podlaczylem Mede8erka za pomoca kabla hdmi do amplitunera. Nie wiem czy jest jeszcze sens podlaczyc go kablem optycznym do ampli.

Jak Wy macie podlaczone swoje odtwarzacze??

Tylko hdmi czy dokladacie kable optyczne??

Edytowane przez Piotr Duraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do kupna medi100x3d z dyskiem 3tb i martwia mnie wypowiedzi o niczytajacym dysku i o tym ze trzeba nadac nazwe dyskowi,ale jak?

nie mam mozliwosci wlorzenia dysku do pc bo mam leptopa to jak to zrobic gdy dysk bedzie niewidoczny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do kupna medi100x3d z dyskiem 3tb i martwia mnie wypowiedzi o niczytajacym dysku i o tym ze trzeba nadac nazwe dyskowi,ale jak?

nie mam mozliwosci wlorzenia dysku do pc bo mam leptopa to jak to zrobic gdy dysk bedzie niewidoczny :(

Mysle ze w tym wypadku kiedy kupujesz gotowy zestaw z dyskiem, dysk juz jest przygotowany przez producenta i nie bedzie takiego problemu jak przy zakupie dysku zewnetrznego ;)

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy macie podlaczone swoje odtwarzacze??

Tylko hdmi czy dokladacie kable optyczne??

Optyk nie wspiera HD Audio, więc odpowiedz jest prosta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...