Skocz do zawartości
max5810

BDP-S790 :( PROBLEM !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam ! Po stu latach :)

Zakupiłem sprzęcik w/w dla córy bo chwalili wszyscy strasznie i pomijam co potrafi w odtwarzaniu płytek - problem w tym czego nie mogę zrobić lub nie umiem z połaczeniem sieciowym!

Mam dysk sieciowy Synology ds 212j ( klasyka) 2x 2TB dyski i tyle samo jest tam filmów w jakosci dvd(avi) muzy i zdjec. Chcę podłączyć ( sparować) po wifi te urządzonka razem tak abym mógł grzebać wszędzie w dysku jak to robię przez wifi przy pomocy wszystkich innych domowych blurey-ów czyli LG/PANASONIC/SAMSUNG...ITD ITP pewnie by się coś jeszcze znalazło. Zaskoczenie jest takie ze nie ma możliwości połączenia z dyskiem mam do dyspozycji tylko muzyka foto wideo i koniec a gdzie reszta moich folderów z dysku ???

Mało tego nigdzie nie pytało o hasło dostępu tak jak w innych sprzętach które dają mi pełny dostęp do całego dysku !!!

i najśmieszniejsza rzecz - zdjęcia jak przekopiowałem do folderu zdjęcia to widzi :) muzę jak przekopiowałem do pliku muzyka - widzi :)

a filmow nic !!! cyt - brak odtwarzalnego pliku - ani jeden film klip domowy czy inny zero wizji - dodam tylko ze wszystkie w/w sprzęty czytają wszystko - aha sprzęt po aktualizacji !!!

Zaden z tych sprzętów nie narzucał mi gdzie mam przenieść lub jak nazywać swoje foldery na dysku bo to by było " troszkę " słabo jak bym się musiał do blurejka dopasowywać :(

Moze cos robie zle - na ps3 ta sama sytuacja - hahahaha

POMOCY :)

Max58

Edytowane przez max5810

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...