Skocz do zawartości
zdzisio

Mega okazja w Realu = uszkodzony TV

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Toshibe 46tl838 w cenie 1580 zł w realu. Oczywiście jak przystało na taką cene coś musi być nie tak, po odpaleniu w domu TV okazuje się lewa połowa obrazu jest ciemniejsza od prawej. Czy ktoś z Was domyśla się co to może być? Cena jak na taki tv jest bardzo niska więc nawet pomimo tej wady chciałbym go zostawić w domu. Nie wiem tylko czy nie jest to coś poważniejszego co będzie się pogarszać. Jak uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podświetlenie matrycy wysiada.

Swoją drogą aż mnie zatkało ... naprawdę chcesz go zatrzymać??? Przecież to jest zupełnie bez sensu :)

Za 1600 zł spokojnie kupisz sobie nowy (na gwarancji) 42' TV który będzie wyświetlał obraz poprawnie.

Ok może bez 3D ale w twoim egzemplarzu i tak zapewne nie ma to racji bytu więc ... nad czym się tu zastanawiać ...?

A swoją drogą to na obrazku niewiele widać. Gdzie ty masz to nierówne podświetlanie?

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Toshibe 46tl838 w cenie 1580 zł w realu. Oczywiście jak przystało na taką cene coś musi być nie tak, po odpaleniu w domu TV okazuje się lewa połowa obrazu jest ciemniejsza od prawej. Czy ktoś z Was domyśla się co to może być? Cena jak na taki tv jest bardzo niska więc nawet pomimo tej wady chciałbym go zostawić w domu. Nie wiem tylko czy nie jest to coś poważniejszego co będzie się pogarszać. Jak uważacie?

Sprzedali Ci go bez gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby kupic złom za 1600zł i chciec go zatrzymać trzeba nie mieć szacunku dla własnej (cieżekij) pracy

Lepiej dozbierać lub wziąść na kreskę ale mieć sprzęt z którego jest sie zadowolonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że nie jest to jakoś bardzo widoczne i bardzo mi to nie przeszkadza ( widać to głównie na jakimś jasnym jednolitym obrazie) pytanie czy takie coś może sie pogarszać. A chce go zostawić bo jednak zależy mi na 3d i 46 calach w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może (i pewnie jest) że to telewizor powystawowy.

Wypalił się na nim jakiś wzór który odbierasz jak nierówne podświetlenie.

Zastanów się ile ten TV godzin/dni chodzi w sklepie i jak to wpłynie na jego żywotność i parametry obrazu.

Nie polecam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wystarczy wziąć pod uwagę, że chodził 12h na dobę... ;) Nie jest to telewizor pierwszej młodości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pomylili się i zapakowali jakiś uszkodzony. Taka wada na 100% będzie z czasem powiększać się. Najrozsądniej oddać. Ja nawet zepsute pierogi oddałem, na litość boską!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...