Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post więc witam wszystkich :)

Kilka lat temu kupiłem telewizor od Samsunga. trochę później zdecydowałem się na dokupienie odtwarzacza BR tej samej firmy. Po tym jak zacząłem kupować płyty w Amazon okazało się, że ma on jeden feler. Wiesza się przy zmianie warstwy. Robi to praktycznie na wszystkich serialach HBO. Komputer czyta je bez problemu więc to raczej nie płyty. Najnowszy soft nie pomógł, dlatego winowajcę postanowiłem wymienić na nowszy model. Tylko na jaki i czy to powinien być Samsung? Z bonusów dobrze by było jakby odtwarzacz miał wyjście usb i radził sobie z jak największą ilością formatów (w tym avchd nagrywane na kamerze Panasonic). Co do ceny to jak łatwo się domyśleć im taniej tym lepiej, wolałbym więcej niż 1000zł nie wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co sądzisz o tym nowym 330? Ma coś co sprawia, że jest lepszy od 500?

<edit>

Zamówiłem sobie tę 500. Tyle, że najtaniej znalazłem ją za około 1300zł. Gdzie ją widziałeś za 1000zł?

Edytowane przez logray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tą samą jakość na hdmi da ci także panasonic niższej serii np. 320/220 - w środku jest praktycznie to samo co w bdt500 a cena dużo niższa - główne różnice to analogi audio i obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słusznie zauwazyłeś że główna roznica to obudowa

zaznaczmy - w modelach 100-200 i 300 - wyjatkowo tandetna.

500 gra tak samo ale jest wykonana estetycznie i porządnie - jak na dzisiejsze standardy

W mojej opinii - 500 jest numerem 1 w kategorii do 2000zl

Kosztuje faktycznie ponad 1000zl ale warto dolorzyc te pare groszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...