Skocz do zawartości
kris765

Rikomagic MK802 IIIS - Zwisy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem Rikomagic MK802 IIIs dokładnie taki KLIK , i jak na ta chwile nie udało mi się go użytkować:

-Orginaly soft , ładowarka 0,7 A i niby chodził (wi-fi, myszka itp) ale po 3 minutach nagle reset i już się nie chcial włączyć (przy startowaniu cały czas ruszające się logo ANDROID) , czekałem godzine i nic

-Na nowo soft z strony Rikomagic, Ładowarka 1 A , i znowu niby działa ale cały czas ekran migał (tak po 2 minutach olałem temat )

-Kupilem nową ładowarkę 2,1 A, i teraz normalnie się uruchamia ale tylko jak w coś klikne odrazu czarny ekran i napis na TV po 30 sek "nieobsługiwane", i ponownie uruchomienie odrazu i znowy niby działa ale pierwszy klik i to samo.

Jakaś rada ? o co może chodzić ? na 3 ładowarkach spawdzałem 0,7 A / 1 A / 2,1 A. Sprawdzalem też na zasialniu z kabla usb z lapka i bez rezulatatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A masz faq ?

Przetaktowany.

Wgraj set cpu z chomika i skręć do 1,2GHz.

Jeśli podłaczasz do tv a nie do ładowarki i wciąż nie działa podłacz do łądowarki.

Pfu 0,7A ?

To na pewno nie da rady. Nawet 1.2 GHz może czasem wywalić. Bo wówczas bierze ok 700 750mA. Więc zalezy jaka ta ładowarka.

Jw skręć nawet na 1GHz

Na ładowarce 2A i nie podkręcaj wyżej 1,47GHz

I jeszcze sprawdź soft. Bo IIIs też ma nową płytę i podobne jaja jak nowa płyta w mk808 miała.

Na nowej płycie tylko najnowsza wersja.

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Natruralnie przeczytałem całe FAQ i zrobiłem polecane rzeczy na tyle co rozumiałem i potrafiłem.

Okazało sie że problem tkwi zupełnie w innej kewsti :P gniazdo HDMI w TV musiało być uszkodzone bo na drugim wszytsko działa ślicznie na sofcie z officjalnej strony. Zarazem mam pytanie jaki dokładnie soft byś mi polecił do tego modelu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...