Skocz do zawartości
Duracel

32" LED do sypialni (cienki, lekki, dobry, tani, z DVBT i do PS3/PS4)

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda okres do zmiany TV nie najlepszy, bo mam poważne problemy ze zdrowiem, ale może właśnie z tego też powodu szukam jakichś zajęć żeby nie myśleć o pewnych ewentualnościach które mogą się przydażyć.

A teraz do rzeczy.

Chcę zmienić TV w sypialni. Przez ostatnie lata miałem dokładnie to co widać na wystawionej przeze mnie aukcji:

http://allegro.pl/toshiba-regza-32-3500-pg-i3141743839.html

Jest to REGZA 32 3500PG z której byłem bardzo zadowolony, do tej pory nie spotkałem LCD32 który miałby tak dobrej jakości dźwięk.

Niestety coś się stało z jednym gniazdem HDMI i postanowiłem, że zmienię na coś nowego. A że zawsze jak zmieniam, to lubię przejść o pułap wyżej, to postanowiłem, że będzie to coś z podświetleniem LEDowym.

TV będzie wisiał dokładnie w tym samym miejscu. Będzie używany z PS3/PS4, Amigą, C64 i Atari i po HDMI na 15 metrowym przewodzie z PC filmy z Allplayera :)
Kryteria jakie sobie ustaliłem sa następujące:

- przekątna 32"

- podświetlenie LED

- lekka konstrukcja z wąską ramką (nie zależy mi na dobrym dźwięku a na dobrym obrazie)

- Full HD

- minimum 100Hz

- 3xHDMI (minimum x2), Euro (x1), Kompozyt (ze względu na Atari i C64), audio optyczne (mile widziane)

- DVBT MPEG4

- Slot CI+ (tak to się chyba nazywa - chodzi o gniazdo na kartę do dekodera TV cyfrowej)

- cena do 1400zł (w opcji Allegro/może być powystawowy)

Czekam na Wasze porady i propozycje.

Po kilku godzinach szukania zwróciłem narazie uwagę na LG LS5600.

http://allegro.pl/telewizor-lg-led-32-ls5600-full-hd-100hz-usb-pl-i3141420994.html

Edytowane przez Duracel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...