Skocz do zawartości
venom200

Samsung Bd-E6100 problem dlna z netia spot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w tytule mam BD e6100 samsuna i po podłączeniu dysku czyta wszystkie pliki mkv itd.

Podczas gdy twardy dysk podepnę do routera netia spot blu ray otwiera w locie tylko pliki do 720 p, o 1080p lub coś w mkv można zapomnieć, wyskakuje komunikat że n ie można odtworzyć video.

Sprawa jest o tyle dziwna że jak laptop stoi w tej samej odległości od routera co blu można odtworzyć w locie wszystkie pliki, bez żadnych zacieć.

Sprawa się powtarza również na Sony KDL55 HX850 i nie mylić z brakiem kodeków, jak również ma 2 tv w domu samsung 40es6100 który akurat wszystko łyka z dysku

Chciałem na stałe umieścić HDD w routerze żeby z 2 tv można było ogladać bez konieczności biegania z hdd, zaznaczam że netia spot do blu jest w odległości 3 metry i mam max zasięg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem NetiaSpot. Po tygodniu testowania wywaliłem to dziadostwo i kupiłem sobie w Media Merkcie najprostszy rotuer Pentagrama (za 50zł).

NetiaSpot miał kłopty:

- transfer po Wi-Fi w standardzie N rzadko kiedy był większy niż 30Mb/s

- ze stabilnym trzymaniem łącza (bardzo często rozłączał się)

- kłopot z niektórymi moimi urządzeniami w domu (mam sporo odbiorników Wi-Fi)

- dysk podłączony do NetiaSPotu po USB 3.0 miał transfer na poziomie 6-8MB/sek i często także nie był widoczny

- często zawiesza się i trzeba go ręcznie resetować

To nie tylko moja opinia. Są setki tematów w sieci o podobnych problemach.
Wywal to i kup sobie normalny router.
Ja tak zrobiłem i 100% problemów zniknęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tp linka i tylko mu usb brakuje, a co do zasiegu obu podobny.Nrtia spot co laczenia z netem jak najbardziej stabilny bynajmniej u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...