Skocz do zawartości
Osti06

Rikomagic MK802 IIIS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy może ktoś z was posiada urządzenie Rikomagic MK802 IIIs? Ponieważ znajomy sobie taki sprawił i mówił, że jest zadowolony, ale używa go od tygodnia. Może ktoś dłużej użytkuje to urządzonko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mk802 iiis to mk808 ktore juz masz wnioskujac po tym co napisales w innym temacie.

Zmien rom i masz mk802 iiis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie po to płącę prawie 300 zł żeby później siedzieć i przy nim dłubać, instalować zew anteny itp. Przyznaję, że się na tym nie znam. Lewy0906 pomyśl sobie że kupujesz sobie samsunga SIII i nie działa wifi, ciągle się wiesza itp. I sam masz go naprawiać. Płacę, wymagam trochę funkcjonalności. Dlatego szukam, lepszego odpowiednika MK808.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 300 zł? Przecież one kosztują <200.

Odpowiednikiem przy którym nie trzeba grzebać będzie laptop z preinstalowanym Windowsem.

PS. Gdybym za tego samsunga musiał bym zapłacić 2000 zł to wolał bym jego odpowiednik za 200 zł w którym trzeba coś pogrzebać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie po to płącę prawie 300 zł żeby później siedzieć i przy nim dłubać, instalować zew anteny itp. Przyznaję, że się na tym nie znam. Lewy0906 pomyśl sobie że kupujesz sobie samsunga SIII i nie działa wifi, ciągle się wiesza itp. I sam masz go naprawiać. Płacę, wymagam trochę funkcjonalności. Dlatego szukam, lepszego odpowiednika MK808.

Wszystko było podane na tacy, obecnie softy oraz fixy dają duży wybór oraz rozwiązują najważniejsze problemy, a transfery mam podobne do nexusa7. Jak masz dwie lewe rączki to sprzedaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na ten model i mam małe pytanko czy ja dobrze zrozumiałem ,ze wszystkie soft, fixy ... itp. działające na mk808 działają również na mk802IIIs ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. juz kilka dni bawie sie urzadzeniem i mam kilka pytan :

1.flash player dziala tylko z mozilla?

2.jak wlaczyc aplikacje mapy google , niby jest zainstalowana ale w aplikacjach jej nie ma , nawet jak wejde w play market to jest tylko opcja ODINSTALUJ.

dzieki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat mi gdzieś umknoł

mk802 ma antenę smd natomiast III ma już taką samą jak mk808

Co do samsunga nawet note 2 ma problemy z wi fi podobnie jak ogromne problemy w note 10.1

Flash player właczasz w ustawieniach każdej przegladarki standardowo jest wyłączona obsługa wtyczek.

Jak masz odinstaluj tzn że jest we wszystkich aplikacjach a widocznie nie zrobił się skrót na pulpicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedzi, powłączałem wtyczki we wszystkich przeglądarkach ale flesh dziala u mnie tylko w mozilli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem zrobić taki poradnik co dokładnie trzeba ustawić po każdym wgraniu softu więc napiszę tutaj tak z głowy.

1. W przeglądarce

Otwieraj w tle właczyć

Obsługa wtyczek zawsze właczona

Wstępne wczytywanie

Po otworzeniu you tube warto dać wersję komputerową. mobilna chodzi ....strasznie.

Podobnie z iptakiem i allegro.

2. W ustawieniach

włączyć wymuszania 2d na gpu

ustawić animacje na 0,5

włączyć debugowanie

3. Klawiatura.M

Wgrywamy program z faq external keyboard helper pro 5.2

Następnie aplikacje > keyboard app > dezaktywuj

zmieniamy klawiaturę domyślną na external keyboard

Mimo to możemy nie mieć polskich liter a niemieckie

Wchodzimy w ustawienia rozpoznawania dźwięku. I zmieniamy jezyk z domyślnego kolski na polski

A w drugich ustawieniach z automatyczny na polski.

Dopiero wtedy mamy i śćż na klawiaturze i jednocześnie polskie rozpoznawanie dźwięku.

4. Wgrać set CPU

i ustawić dół na 500 góra na 1200MHz.

I jeśli tak jak Ducal nie mamy wgranego flasha w app

Pobieramy go stąd i wgrywamy.

Niektore sticki i tablety nie mają.

Pobieramy stąd tu zawsze są najnowsze wersje:

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

Czyli na dzień dzisiejszy to

Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.54)

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy na tym urządzonku działa weeb.tv? Można to wgrac samemu a może można kupic jakis gotowiec?

Edytowane przez mikaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to to samo co mk808.

Gotowca chyba nikt nie robi. Bo urządzenie na starcie jest droższe niż mk. Z gotowcem kosztowało by w granicach 280pln i nikt by nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...