Skocz do zawartości
kmac

Karnawał w Rio. Są płyty DVD lub lepiej BD z karnawałem w RIO np. z 2012 roku?

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś, w zamierzchłych czasach CRT , Fashion TV prowadził bezpośrednią transmisje z Sambodromu w Rio.

Może i jakość nie była najlepsza ale obserwowanie przejścia szkół samby było ekscytujące.

Ostatnio szukałem i chyba żadna telewizja w EU nie transmitowała Karnawału w Rio ( mam N z aktywną Astrą.). Nie znalazłem też bezpośredniego bitstreamu w necie.

Można jakieś fragmenty spotkać na Youtube ale oprócz kilku jakość jest słaba.

I teraz pytanie:

Czy spotkaliście gdzieś do kupienia płyty DVD lub lepiej BR z karnawałem w RIO np. z 2012 roku?

Na nowe 2013 to jeszcze za wcześnie.

W dobie HD, BR , 4K coś powinno być.

Z góry dziękuję za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O płytach nie słyszałem, jedyne co ciekawe to w tym roku japońska stacja nagrywa karnawał w 8K ;-) Czy materiał będzie gdzieś później dostępny to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne - taki wielobarwne zdarzenie i nikt tego nie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym takiego rewelacyjnego ? Dla mnie te pióra i widziwiane stroje to totalny kicz. Poza tym nie ma tam NIC interesującego Odnoszę wrażenie że wszystko jest podszyte erotyką najniższych lotów i ma na celu - jedynie - naganianie klientów dla tamtejszych prostytutek poprzez pokazywanie mniej lub bardziej roznegliżowanych niewiast. Wszyscy tańczą tak samo - tzn trzęsą się przestepując z nogi na nogę.... Tak to właśnie odbieram

Można obejrzeć raz na rok "setkę" w dzienniku telewizyjnym na ten temat ale cały dokument byłby masochizmem

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...