Skocz do zawartości
lewy0906

MK808B Firmwares by lewy20041

Rekomendowane odpowiedzi

Przetestuj stocka 401j1 z tym kernelem 1080p . Tu masz rozłożonego stocka i podmiana kernela jest prosta. WiFi na realteku zachowuje się bardzo przyzwoicie. Na tyle że oglądam 720p po wlanie bez problemów. Zastanawiam się czy na mediateku będzie podobnie.

Edytowane przez robertnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to robiłem. Nowy kernel 2dark4u nie chodzi z Wi-Fi Mediateka.

Za do ten kernel ładnie chodzi ze standardowym MK808. 1080p i super płynność ekranu, w AnTuTu ponad 7100 pkt (rycerze wyrabiają ponad 50fps).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wgrac do mk809 z xda wywnioskowalem ze jest to klon UG802 i romy z niego pasują. Ludzie piszą zeby wgrywac finless 1.5 bo na 1.7 przestaje dzialac wifi i trzeba uzywac przejsciowke usb->lan. Nie mam urzadzenia ale im wiecej czytam tym wiekszy mam zamet... Czy wgranie romu z mk808 uszkodzi moje urzadzenie czy np wifi przestanie dzilac a reszta bedzie ok??

EDIT poszukałem na necie i wychodzi że mój wybór z mk809 nie jest zły bo na http://www.freaktab.com i na innych stronach piszą że Fineless 1.7 działa poprawnie problemy z wifi są na MK809 II czyli ten z 8gb i bluetoothem. Urządzenia jeszcze nie mam i mam nadzieję że nie zepsuję zaraz po otrzymaniu...

Edytowane przez yonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja Minix HFW w pierwszym poście.

Edytowane przez lewy0906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy0906 wgrałem właśnie Hybrydę 2.1.2 jest całkiem nieźle,aczkolwiek dwa razy już zaliczyłem wyłączenie MK?Procek ustawiony na ovendmand.Sam od siebie się wyłącza.Czy masz jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie juz kilka dni chodzi i jest ok:"

zasilanie z tv?

co masz podłaczone pod mk?

1080p czy 720?

zostaw interactive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podłaczonego na zasilaczu i ustawione 1080p60Hz.Zmienię na interactive..dzieki jutro opiszę czy to pomogło!Podłączony tylko odbiornik od klawy.

Edytowane przez syberka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam "czyste" MK808 (bez Bluetooth). Ale mam dongla na USB (przedstawia się jako Cambridge Silicon Radio. Czy wgranie softu z wersji 808B pozwoli na zobaczenie go? (sterowniki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz tu http://forum.android.com.pl/f806/mk808-mk808b-cabletech-firmwares-by-lewy20041-279316/

zainstaluj moj minix hfw albo jkis inny pod mk808 (w moim masz aktywowana opje bluetooth w ustawieniach)

a póżniej dograj tą paczkę:

---Bluetooth USB MK808---

Jeżeli ktoś chce bluetooth usb na mk808 niech ściągnie tą paczkę:

Narazie czasami działa czasami nie:"

http://adf.ly/LQZWG

Edytowane przez lewy0906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...