Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć ten temat z uwagi na znaczącą równicę w specyfikacji do wersji bez "B"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do problemu wifi który jest znany wszystkim u mnie objawia się to tak że mam router jakieś 3 metry od tv do którego jest podpięty mk808b. Gdy jest schowany za tv zasięg spada o jedna kreskę od poziomu maksymalnego i internetu nie ma wtedy wogule. Wystarczy że go podniosę aby był "kontakt wzrokowy" z routerem poprawia się zasięg o jedna kreskę do poziomu maksymalnego i internet jest. Dziwne jest to że tak niewielka różnica powoduje że internet jest lub go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś zamieści tu custom rom który działa w miarę stabilnie i nadaje sie to tej wersji mk808 oraz najprostszy sposób krok po kroku jego instalacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleście faq stworzyli... to już trzeba było dać tytuł mk808b i wrzucać sofry i faq. Teraz powstało 3 tematy.

Co do radia:

mk808 i mk808b nie działają na 300Mbit 300Mbit działa na kanale 40MHz i 5GHz.

Musisz router przestawić minimum na tryb 150Mbit 20 MHz.

A jeszcze prościej na g.

Jeśli nie działą to wtedy zdejmujemy obudowę i patrzymy.

Wersja B ma 3 różne chipy wi fi.

WIEC NIE DZIAŁA NA RÓŻNYCH ROMACH.

W zależności od chipa musisz mieć taki firmware.

Więc albo ICS albo oryginalny na geek buing albo jeszcze inny. Pomijam fakt że pojawiają się podróbki i tam już nic nie działa poza oryginałem.

"

Są to:

- MK808 - (bez bluetooth, Wi-Fi na kościach RK)

- MK808-B - (z bluetooth, Wi-Fi na kościach RK)

- MK808-B-Clone - (z bluetooth, Wi-Fi na kościach Mediateka)

Dodam, że do ostatniej wersji nie działa żaden z firmware, jedynie oryginalny "

Ostatnia możliwość to mk808b analogicznie do 808 v2 ma jedna antenę na pinach. I jeśli jeden pin dotyka styku a drugi nie radio potrafi głupieć.

-------------

Uciebie perpes będzie to kanał 40MHz na 90% Bo gdybyś miał uszkodzoną antenę wówczas nie miał byś zasiegu.

Opcja 2 jest taka że jest zbyt mocny zasięg i mk nie może się zdecydować z której anteny zbierać. I przełącza się między jedną a 2 gą.

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...