Skocz do zawartości
Mr_W

Samsung vs LG (46 cali)

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku tygodni po głowie chodzi mi kupno nowego telewizora. Na oku mam ten i ten model :P

Chcę go kupić możliwie nie przekraczając kwoty 3500 zł. Przekątna najlepiej 46 cali wzwyż.

Samsung i LG różni się między innymi techniką 3D - aktywna i pasywna. Która jest w.g Was lepsza?

Samsung, do którego wrzuciłem link jest z serii 6, czyli nie najnowszej. Czym różnią się nowsze? Można dostrzec sporą różnicę w użytkowaniu?

Zależy mi też, żeby odtwarzał większość plików multimedialnych i plików z napisami.

Głównie .mkv .avi / .txt .srt .m2ts ;)

Proszę o (w miarę) szybką odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję!!! :rolleyes:B)

Może są TV innej firmy bardziej warte uwagi? <_<:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 3D - aktywne zapewnia pełną rozdzielczość HD na każde oko, ale okulary są droższe. Pasyw to lekkie i tanie okulary, ale połowa rozdzielczości.

Napisz z jakiej odległości będziesz oglądał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, ze z tego co wiem to cala seria 6000 tez nie wyswietla ddd w Fulhd. Byl na ten temat osobny artykul. Samsung zakpil sobie z klientow. W tym przypadku rozdzielczosc bedzie podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 3D - aktywne zapewnia pełną rozdzielczość HD na każde oko, ale okulary są droższe. Pasyw to lekkie i tanie okulary, ale połowa rozdzielczości.

Napisz z jakiej odległości będziesz oglądał ?

To akurat wiem ;)

Hmm.. z 2,5-3 metrów... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, ze z tego co wiem to cala seria 6000 tez nie wyswietla ddd w Fulhd. Byl na ten temat osobny artykul. Samsung zakpil sobie z klientow. W tym przypadku rozdzielczosc bedzie podobna.

Serio? :mellow: To w takim przypadku LG będzie chyba lepsze, bo okulary tańsze i zapewnią mi podobną rozdziałkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem ;)

Hmm.. z 2,5-3 metrów... B)

2,5 - 3 metry hmmm do komfortowego oglądania w 3D przydałaby się większa przekątna ( tak jak i do materiałów HD). Co prawda nadal uważam, że aktywne zapewni lepszą jakość ( nie wiem jak w modelach ES6xxx, bo ten "problem" z 3D tyczył się modeli, z tego co pamiętam, D6xxx).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5 - 3 metry hmmm do komfortowego oglądania w 3D przydałaby się większa przekątna ( tak jak i do materiałów HD). Co prawda nadal uważam, że aktywne zapewni lepszą jakość ( nie wiem jak w modelach ES6xxx, bo ten "problem" z 3D tyczył się modeli, z tego co pamiętam, D6xxx).

Chyba będę musiał poczekać aż stanieją...

A inne firmy? Wiem, że Sony jest droższe.. :ph34r: Może Philips, Panasonic? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...