Skocz do zawartości
chrisjan

[sprzedam] stylowa obudowa SilverStone do HTPC + pasywny PSU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zmieniłem odrobinę koncepcje swojego HTPC (przerabiając go bardziej w stronę maszyny na której można też w coś zagra) i w związku z tym do sprzedania mam:

- obudowę Silverstone Milo ML03 (czarną) LINK - obudowa jest bardzo ładna (o klasycznej linii), niskoprofilowa, idealnie pasująca do pozostałych "klocków" kina domowego. Przy tym jest bardzo funkcjonalna mieszcząc bezproblemowo płytę główną (microATX), 3 dyski twarde ( w moim przypadku 1xSSD i 2xHDD), napęd optyczny, niskoprofilową kartę graficzną, czy pełnowymiarowy zasilacz ATX. Jest przy tym bardzo "płytka" (340 mm) przez co bezproblemowo mieści się w każdej szafce "podtelewizorowej" ze sprzętem RTV.

Kupiłem ją bodaj rok temu, stan określiłbym jako idealny/bardzo dobry - w komplecie wszystko co było w kartonie (śrubki, opaski, kabelki, itp.) - poza samym kartonem (zastępczo wyślę ją w pudle po nowonabytym Silverstonie GD06)

Cena jaka mnie interesuje - 150 zł

Dodatkowo jeżeli ktoś szuka dobrego zasilacza pasywnego do tej obudowy to polecam Silverstone NightJar 300W - LINK. Co tu dużo pisać - działał u mnie bezproblemowo bodaj przez 2 lata. Kompletna cisza, bezawaryjna praca, stabilne napięcia, nie miał najmniejszych problemów z zasileniem zestawu (i3 2120T,4GB, 1SSD, 2 HDD, napęd optyczny, jakieś dodatkowe karty PCi, dodatkowe dyski USB, i co tam jeszcze wymyśliłem sobie podłączyć).

Cena również 150 zł

W komplecie za oba - 290 zł

Do powyższych kwot doliczyć trzeba koszty przesyłki (pewnie jakieś 10-20 zł - nie wiem dokładnie ile - dogadamy się - nie należę do ludzi naciągających na przesyłce), ewentualnie bezpłatny odbiór osobisty w Wawie.

W razie pytań zapraszam, służę też ewentualnie fotkami jeżeli ktoś sobie życzy.

Zachęcam bo to naprawdę fajny sprzęcik i gdyby nie nagła potrzeba zamiany bezgłośnego HTPC na cichego (ale słyszalnego) HTPC do grania - pewnie bym się z tym zestawem nie rozstawał...;)

Pozdrawiam,

chrisjan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaktualnienie:

Obudowa została sprzedana, pozostał do wzięcia jeszcze zasilacz.

Dla przypomnienia:

SilverStone NightJar 300W

Dla wydango HTPC z większą ilością dysków/napędów - idealny.

Cena 150 zł + wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...