Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Memo:

Witam, od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem Weeb.TV platformy, strony do oglądania TV w internecie. Każdy, kto miał już styczność z usługą wie jak owa strona wygląda. Problem polegał na tym że mnie się w ogóle nie podobała, poza ideą samego streamingu kanałów.

Opracowałem przez to taką stronę o zupełnie innym interfejsie, pobierającą samo źródło playera Weeb.TV z zachowaniem informacji że jest to "telewizja Weeb.TV". Poniżej będę publikował nowe wersje programu, ale chciałbym również Was poprosić o opinie i sugestie.

Chwilka o Mnie:

Ostrzegam że moja przygoda z pisaniem stron www zakończyła się na tematyce HTML i podstaw PHP w amatorskim stopniu.

Dla kogo?:

Dla osób takie jak ja, dla których wygląd nawet w najmniejszym stopniu aplikacji, stron z których na co dzień użytkujemy ma znaczenie.

MetroTV (Weeb.TV) v.0.3 beta

To masa udogodnień w stosunku do poprzedniej wersji programu. Program w całości został przeniesiony do internetu.

Zmiany w stosunku do poprzedniej wersji:

1. Przeniesiono program w całości do internetu, jedynym wymogiem jego uruchomienia na jakimkolwiek urządzeniu jest posiadanie przeglądarki z obsługą flash.

2. Dodano logowanie, serwis w dalszym ciągu dostępny jest za darmo i taki pozostanie, logowanie nie jest obowiązkowe, daje jednak korzyści w postaci kolejnych udogodnień.

3. Możliwość wyboru 12 ulubionych kanałów (Po zalogowaniu)

4. Możliwość zmiany kolorystyki niektórych elementów. (Po zalogowaniu)

5. Wybór avatara (Po zalogowaniu)

6. Dostęp do Pomocy (Po zalogowaniu)

7. Dostęp do informacji o aktualizacjach (Po zalogowaniu)

8. Dodano Program TV do każdego kanału w uproszczonej wersji (Program na teraz i dwa następne, wraz z opisem kanału. (Po zalogowaniu)

Oraz kilka mniej znaczących udogodnień.

Zapraszamy do korzystania z serwisu metrotv.eu !

MetroTV (Weeb.TV) v.0.2 beta

- Wyczyszczono kod ze zbędnych tagów i tekstów

- Zmniejszono odstępy pomiędzy elementami strony tak aby była widoczna bez pasków przewijania na każdym urządzeniu.

MetroTV (Weeb.TV) v.0.1 beta

- Pierwsza wersja strony

Jak to działa?:

Jak to wygląda?:

20121228182923.jpg

Jak i z czym to się je:

- Urządzenia Android

Edytowane przez pgawronski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ics od lewego

file:///sdcard/metrotv/uruchom.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link z zipem działa, po przejściu na stronę kliknij pobierz i się pobierze, osobiście jednak radzę poczekać jeszcze chwilę, ;) będzie baaaardzo dużo zmian na dniach nowa wersja, bez pobierania i instalowania;) ale więcej nie zdradzę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę otworzyć zadnej stacji na romie lewego Hybryd.Jest niby flash player,odinstalowywuje zainstalowaną wersję instaluję tą podana na stronie lewego ,ale zadnej stacji nie otwiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ics mam tylko 1 problem taki że skróty nie działają.

Tzn jeśli uruchomię przeglądarkę wejdę do ulubionych i z tamtąd włączę metro jest ok.

Jeśli z utworzonego skrótu lub widgetu przeglądarki nic się nie dzieje. Ale to chyba jakaś wada przeglądarki.

Z odtwarzaniem jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że będzie to działać na telefonie z Androidem? A jak sprawa wygląda z telewizorem Samsunga, czy jest możliwość odtwarzania WEEB.TV bez komputera (np.jako aplikacja samsung apps) bo aktualnie puszczam obraz z PC przez kabel HDMI do telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś lub ostatecznie jutro będzie nową wersja bazujaca na stronie www. Jedynym wymogiem będzie posiadanie urządzenia z przeglądarką obsługująca flash. Bez różnicy czy będzie to SnartTV, minipc , smartphone, cży inne urządzenie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jest...! www.metrotv.eu !

testowane na:

PC (Windows 8) - Chrome

Galaxy Tab 2, 10.1 - Przeglądarka softowa

Galaxy Note - Przeglądarka softowa

Edytowane przez pgawronski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam , testuje stronke www na MK8080 na oryginalnej wbudowanej przegladarce pasek wczytywania sie laduje do konca dzwiek slychac ale obrazu niestety nie widac , czasami zaskoczy ale generalnie w 80% nie lapie .Flash jest najnowszy sama stronka weeb tv smiga bez problemu a tu na metrotv.eu niestety nie chodzi . Na kompie dziala super a tu na mk probowalem zmieniac soft i ciagle to samo. Czy ma ktos taki problem ? Moze jakies rozwiazanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...