Skocz do zawartości
kubapuk

55KDL HX 850 VS 55LM960V A MOZE COS INNEGO??

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten moment myślę, że jednym plusem pasywa jest niska cena okularów ( no może i lekkość, choć tutaj BR750 już pokazały że okulary aktywne mogą być lekkie). Jakość obrazu przemawia za aktywnym 3D. Z pasywewm trzeba poczekać do 4k ( choć tutaj też przecież możemy mieć aktywne 3D :) )

Wesołych świąt :)

Edytowane przez Mylagos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no są dwa podstawowe aspekty jak migotanie i crosstalk w których aktyw przegrywa z pasywem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak obierają okulary Pasywne na LG i też nie ma zadnej rewelacji równiez oczy się męczą a ich wykonanie zostawia wiele do życzenia cieńkie aż starch by dziecko brało je do rąk żeby nię pękły są srasznie delikatne teraz wiem czemu sa takie lekie bo sa tak kiepsko wykonane

Ja również jestem za Aktywnym 3d :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosstalk w tegorocznych modelach z aktywnym 3D został po prostu wyeliminowany ( teraz to więcej zależy od materiału oglądanego niż od TV), a migotanie moim zdaniem aż tak bardzo nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o braku crosstalku możesz pomarzyć.

sony dopiero doścignął co najwyżej panasonica - a do pasywa jeszcze brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądając 3D w przypadku tegorocznych modeli z aktywnym nie uświadczyłem crosstalku. No i pozwolę sobie zacytować fragment testu który robił Gmeru:

Crosstalk w każdym modelu jest bardzo podobny - w dobrze wykonanych filmach 3D można stwierdzić właściwie jego brak. Jedyne niuanse, które da się wychwycić to to, że na LG nie można patrzeć z kątów góra dół bo obraz 3D zanika a w Sony nie można za mocno kręcić głową na boki bo następuje taki sam efekt.

Podsumowując bezapelacyjnie Sony - Samsung numer 1 w 3D. LG nie ma rozdzielczości a Panasonic niestety jest bardzo ciemny.

Edytowane przez Mylagos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie że ty nie widzisz - tylko się cieszyć.

ale niektórzy widzą - także posiadacze tego tv się do tego przyznają.

są też inne testy - np na avforums wg których crosstalk w sony jest dalej większy niż w panasie.

więc "Crosstalk w tegorocznych modelach z aktywnym 3D został po prostu wyeliminowany" jest tylko twoją opinią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crosstalk w 3d zawsze będzie, tylko raz może być ogromny i widoczny, a raz minimalny i trudny do zobaczenia ludzkim okiem

Edytowane przez maciek876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...