Skocz do zawartości
cureman

Gry na Playstation 3 sprzedam 23 hity 35 zł sztuka.

Rekomendowane odpowiedzi

23 gry na Ps3 35 zł sztuka ale sprzedaje tylko całość Gry to miedzy innymi same hity Alpha Protocol,Final Fantasy 13,Metal Gear Solid 4,Avatar the Game,Fracture,Alone in the DArk Inferno.Uncharted ,1,2,3 PL(limited ed),Heavenly Sword.Killzone 2 metal box limited PL,Killzone 3 limited metal boxPL,Resistance 1,2,3,Prince of persia,Darksiders,Duke nukem Forever,InFamous PL, Ojciec

chrzestny 2 PL,Heavy rain PL,God of war 3 PL Sing star -Polskie hity plus dwa mikrofony. Cena jaka mnie inter. to 750 zł wysyłam na mój koszt.Dla zainteresowanych mogę dać fotki.Mam jeszcze 14 mc Playstation 3 slim 120 giga ,Pad ,kabel hdmi ,kabel do ładowania pada.Pudelko ,papiery,na dysku sa gry .konsola praktycznie nie używana ( gram na xboxie cały czas)cena około 700zl wysyłka na moj koszt.

Fotka gier

http://imageshack.us/photo/my-images/35/imageuvpn.jpg/

WSZYSTKIE GRY TO PEŁNE WERSJE W JĘZYKU POLSKIM ALBO ANGIELSKIM.WSZYSTKIE GRY TO WERSJE UNCUT BEZ CENZURY .

Edytowane przez cureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za ""Ojciec chszesny" jesteś MISZCZEM :)

Hehe dobre nie wiem jak to pisałem :) nic nie piłem :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zmień nazwę tematu, bo skoro nie sprzedajesz gier pojedynczo to wprowadza w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zmień nazwę tematu, bo skoro nie sprzedajesz gier pojedynczo to wprowadza w błąd.

Pisze w temacie tylko całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze w temacie tylko całość.

Tak, ale sama nazwa tematu jest myląca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samych zainteresowanych piszacych pw NIE SPRZEDAJE OSOBNO gier.Zawsze moge zejsc z ceny przy kupnie konsola plus gry .Ewent.gry w pakietach po 8-10 szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 4, Alone in the Dark Inferno, Uncharted ,1,2,3 PL, Killzone 2 PL, Darksiders, Heavy rain PL, God of war 3 PL

Te gry maja rezerw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...