Skocz do zawartości
pmcomp

Total Recall (2012)

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie. Ja tez sie nie nudzilem.

Nie moge nadziwic sie tym powszechnym narzekaniom ludzi porownujacych do starej wersji.

Podobno Extended DC jest sporo dłuższa od wersji kinowej. Dzięki za pomysł na wieczorny seans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widziałem, ale niesytety nie na BD. Dobry, ale fabuła była lepsza w oryginale.

Wracając do obrazu, to nawet w standardowej jakości zabawa światłem wypadła w filmie rewelacjnie - super wrażenie.

Mogę się założyć, że na BD obraz będzie wymiatał.

Pozdraiwam

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin Curuś, Kate i Jessica dają radę. Nie wiadomo na kim dłużej wzrok zawiesić.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem przyjemność zobaczyć film w wersji extended ( jakiś blu ray rip 720p około 10 GB ) , od dłuższego czasu już wisi na necie, bardzo wysokiej jakości obraz i dźwięk , jeśli chodzi o sam film to ujdzie w tłoku , Kate jak zawsze boska :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kino akcji na wysokim poziomie. Do Colina sympatią raczej nie pałam, natomiast żeńska część filmu robi tutaj zdecydowaną różnicę. Czekam tylko na wydanie na BD - dla mnie pozycja z tych must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy orientuje sie ktos, czy w polsce bedzie dostepne wersja steelbook, bo nie wiem czy zamawiac z czech czy tez bedzie mozna kupic w marketach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film jest bardzo widowiskowy, ale fabularnie, wolę marsa z oryginału. Ogólnie, dobrze się ogląda i jest parę smaczków z pierwowzoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlueDVD sprzedaje czeksie wydanie w Steelbooku z dwoma wersjami filmu oraz kod na pobranie dema God of War Wstąpienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

wie Ktos moze kiedy i czy wogole bedzie steelbook ?? Standardowe juz sa w sklepach, ale jednak steel to steel.... na bluedvd widze ze jest ale wersja czeska wiec nie bardzo ten jezyk na opakowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie będzie steelbooka wydanego oficjalnie.

Na pudełku z wydania czeskiego będziesz miał tytuł po angielsku, nie po czesku. Po czesku będzie co najwyżej kartonik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak dawno temu ogladales stara wersje, ale polecam obejrzec ja jeszcze raz i wtedy porownywac. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeciętni zawsze mówią o filmie przeciętny ;) Pozycja obowiązkowa dla kino-maniaków.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam nic, co by sprawiło by film się chciało oglądać po raz drugi. Prawdę mówiąc to film zwyczajnie nudzi.

nie wiem jak dawno temu ogladales stara wersje,

Człowieku, starą wersję oglądałem ze 20 razy, ostatnio może ze dwa tygodnie temu (w ramach zacierania złych wspomnień po rimejku) i tylko do tej wersji mam zamiar (często) wracać. Bije nową na głowę pod każdym względem (a już szczególnie obsada, w tym role kobiece - w nowej wersji zupełnie do [beeep]) poza poziomem efektów wizualnych. Nowa wersja to taka PG-13, pozbawiona jakiegokolwiek charakteru bajduła ze strzelaniem do robotów (jest nawet robot ninja - ROTFL) w sam raz dla dzisiejszej młodzieży. Praktycznie każdą pamiętną scenę z oryginału bezlitośnie zarżnięto wymieniając na jej lajtową podróbkę.

Stara wersja to pełnokrwista klasyka SF od mistrza Verhoevena, któremu Wiseman może conajwyżej buty czyścić. Po 20 latach się to wciąz świetnie ogląda i będzie się oglądało za 20 lat, kiedy o tej podróbie nikt już nie będzie pamiętał.

Ale spoko, komu się podobało niech kupuje i ogląda; za to NIE POLECAM KUPOWAĆ W CIEMNO. Można się srodze rozczarować.

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spoko, komu się podobało niech kupuje i ogląda; za to NIE POLECAM KUPOWAĆ W CIEMNO. Można się srodze rozczarować.

ja tam bylem na tym w kinie i jest OK. Oczywiscie dla mnie to jest film typowo efekciarki, wiec nie dopatruje sie fabuly itp...

a na czym Paraponzipopo ogladasz tego typu filmy ?? bo moze w tym tkwi problem Twojej oceny danego filmu. Do takiego filmu to minimum 90 cali i dobre naglosnienie. Wtedy czuje sie moc takiego filmu......

np mam znajomego co ogladal Avatara na 32 calach i to divx 700mb. Po czym bedac u mnie zapytalem sie czy juz ogladal Avatara to mi odpowiedzial ze tak i ze to slaby film. Jak mu wlaczylem to sie zapytal co to za film !!!! i nie mogl sie nadziwic ze taki dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do takiego filmu to minimum 90 cali i dobre naglosnienie. Wtedy czuje sie moc takiego filmu......

np mam znajomego co ogladal Avatara na 32 calach i to divx 700mb. Po czym bedac u mnie zapytalem sie czy juz ogladal Avatara to mi odpowiedzial ze tak i ze to slaby film. Jak mu wlaczylem to sie zapytal co to za film !!!! i nie mogl sie nadziwic ze taki dobry :)

Nie przypominam sobie kiedy ostatnio czytałem coś równie durnego :) Edytowane przez Mierzwiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie kiedy ostatnio czytałem coś równie durnego :)

? ? ? mozesz napisac dlaczego ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla mnie o poziomie filmu świadczą takie rzeczy jak reżyseria, scenariusz, aktorstwo itd (tak! również w przypadku kina rozrywkowego!), a nie rozmiar ekranu i moc głośników.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to jest film do popcornu !!!! to jak tu mozna mowic tylko o rezyserii i scenariuszu ???? ja tam dalej swoje, taki film ma sens na duzym ekranie i dobrym dzwieku, dopiero wtedy mozna mowic czy tego rodzaju film jest dobry czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam bylem na tym w kinie i jest OK. Oczywiscie dla mnie to jest film typowo efekciarki, wiec nie dopatruje sie fabuly itp.

Ale problem w tym, że zawsze gdy bede chciał obejrzeć Pamięć Absolutną wybiorę wersję z Arnoldem.

Nawet efekciarskie filmy muszą mieć coś, co sprawi, że będzie mi się chciało je oglądać. Avatar ma, ten nie ma.

Co mi po efektach kiedy siedzę i się nudzę?

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...