Skocz do zawartości
Beto

Przedłużenie gwarancji

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, jeśli nie to proszę o przeniesienie.

Mam pytanie o przedłużenie gwaracji w sieci rtveuroagd. Mają ta usługę dość drogą więc nie dokladałem do i tak sporego wydatku przy zakupie tv. W sklepie pytałem gościa, czy mogę przedłużyć gwarancje już po zakupie, np. z 2 miesiące - chodzi o gwarancję podstawową. Powiedział, że nie - tylko w dniu zakupu. Później na stronie producenta tv po rejestracji tv jest opcja przedłużenia gwarancji w ciągu 90 dni od zakupu. Teraz czytam na stronie euro.com.pl, że gwarancję podstawową moge przedłużyć do 24 miesięcy od daty zakupu. Wie ktoś jak to właściwie jest ?

Edytowane przez Beto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki sprzęt chodzi konkretnie ?

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując w RTV Euro masz na niego gwarancje producenta 2lata, mozesz w kazdej chwili tą gwarancje sobie przedłużyć na 5lat (prawdopodobnie zarówno jako gwarancja podstawowa albo jako rozszerzona) odpłatnie udając sie z papierami zakupu do SC, jak dobrze pamiętam można tego dokonać rok od zakupu TV w innym sklepie, dla pewności zadzwoń jeszcze do najbliższego salonu i ich wypytaj o szczegóły. Ja kupowałem jakis czas temu to mogło sie co nieco zmienić takze lepiej sie zapytać u źródła :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sony.pl/support/pl/contacts/tvhc

Przedzwoń do działu obsługi klienta. Może znają inny sposób na załatwienie Twojej sprawy. Może będzie możliwość wysłania pocztą dokumentów i zrobienie przelewu na konto jakiegoś salonu aby przedłużyć gwarancję?

Na infolinii dowiesz się wszystkiego, a na stronie sony.pl znajdziesz namiary na wszystkie SC w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...