Skocz do zawartości
tomekfff

Kable DVI-HDMI, HDMI-HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupic na dniach Sharpa LC37GE1E. Chce go podpiac pod kompa kablem DVI-HDM (mam karte z wyjsciem DVI), W zwiazku z tym nasuwa mi sie watpliwosc - czy wszystkie kable beda w stanie podac sygnal 1080p? Wydaje mi sie, ze gdzies widzialem bedac jakis czas temu w sklepie i ogladajac rozne pierdoly widzialem na opakowaniu, ze "podaje" do 1080i.

Z gory dzieki za podpowiedzi
Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tomekfff' post='21592' date='11.11.2006, 21:09 ']
Zamierzam kupic na dniach Sharpa LC37GE1E. Chce go podpiac pod kompa kablem DVI-HDM (mam karte z wyjsciem DVI), W zwiazku z tym nasuwa mi sie watpliwosc - czy wszystkie kable beda w stanie podac sygnal 1080p? Wydaje mi sie, ze gdzies widzialem bedac jakis czas temu w sklepie i ogladajac rozne pierdoly widzialem na opakowaniu, ze "podaje" do 1080i.

Z gory dzieki za podpowiedzi
Tomek
[/quote]

ja mam tego GE1E i dwa kable za 50zł i za 300zł - [b][color="#FF0000"]na obydwu jest 1080p[/color][/b]
nie jest więc prawdą to co pisze
a w kompie karta 6800GT nVidia


KUPUJ I NIE BIERZ DO GŁOWY

pozd Edytowane przez jarwisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam jeszcze jedno pytanko chcialbym kupic karte nvidi lub ati z hdmi i zastanawiam sie czy bedzie dobry obraz - musze przeniesc go na jakies 10-15m i teraz pytanie o kabel czy moze byc jakis taki tanszy/srednio drogi z allegro czy moze musi to byc taki za 200 zl za metr i co lepiej dvi - hdmi, dvi -dvi czy hdmi-hdmi - mam tv tylnoprojekcyjny sony kdf 42 cale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!!
mam toshibe 42 wlt66 i kompa z grafika nvidi 7600 gs hdtv polaczone to wszystko kablem DVI-HDMI o dlugosci 7,5m i nie widze zadnej utraty jakosci, kabel kosztowal mnie 130 zl, a wiem ze sa jeszcze dluzsze rozmiary wiec musza tez sluzyc do polaczen w wiekszosci kompa z tv.
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...