Skocz do zawartości
Devek

Telewizor 32'' - Zakup.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w ostatnim czasie w domu wyremontowaliśmy poddasze i jako, że zbliżają mi się 18-stę urodziny postanowiłem zakupić swojego nowego pokoju telewizor, nie jest to zbyt duży pokój bo ok. 16m2 wiec postanowiłem wybrać telewizor o przekątnej 32'' - myślę że nie będzie on zbyt mały, ani za duży...

Znalazłem na tym forum dosyć fajny opis dla osób które pomagają w wyborze TV..

Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 3,5 x 4,5 m

Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? Różnie bo mam akurat fotele na wprost oraz kanapę w rogu pokoju, wiec na wprost: 1,5-2 m a z rogu (na kanapie): 2.5-3m

Ile osób zasiada przed telewizorem? 1 (60%), 2 (30%), 3 (10%)

Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost (60%), bokiem (40%)

Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać

Jak słońce świeci w pokój ? jest to strona zachodnia i świeci na wprost (może będa rolety)

Co chcemy aby telewizor posiadał? WiFi - aby oglądać filmy streamowanę przez laptop, USB do HDD, tuner dvb-t - i raczej tyle wystarczy

Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? DVB-T

Jakie urządzenia? Laptop, Pendrive/Dysk (z filmem, muzyką, zdjęciami), może w przyszłości konsola.

Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4-6

Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, Sport, Muzyczne, Seriale

Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Jak zakupię konsolę to może 40%

Preferencje co do marki? brak

Preferencje co do wielkości? 32"

Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Różnie, czasem rano, południe, wieczorem w nocy..

Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1500 - 2000

Czy telewizor ma mieć 3D? NIE (dodatkowo będzie telewizor w Salonie ktory prawdopodobnie będzie miał 3D wiec tutaj fajnie by było mieć, ale być nie musi)..

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...