Skocz do zawartości
Maro

W całym kraju obchodzone jest Święto Niepodległości

Rekomendowane odpowiedzi

W całym kraju obchodzone jest Święto Niepodległości
Z tej okazji życzę wszystkim normalnej NIEPODLEGŁEJ POLSKI.
Nie tam IV RP, czy V ale takiej normalnej , zajefajnej :rolleyes:
. [url="http://www.fotosik.pl"][img]http://images1.fotosik.pl/250/bbc6329b2e6bd05e.png[/img][/url]
Zapraszam do dopisywania się z życzeniami, wszystkich tych którym nie jest obojętna rzeczywistość :)

Edytowane przez Maro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

takie to normalne i oczywiste - wywiesiliście flagi na 11 listopada? Bo ja tak. A tak mało ich widać w około... :rolleyes:

Życzę wam, tak, .. dokładnie - normalnej Polski.


ps

a jak byście chcieli to wpadajcie do Poznania - u nas "od zawsze" 11 listopada do dzień ulicy Święty Marcin - a to jest połączone z degustacją (nadmierną :):D ) rogali marcińskich.... mniam, mniam, mniam.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jutro wybory? .... Ja też życzę normalne Polski :rolleyes: bo teraz jest średnio normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie N O R M A L N O Ś C I (bez numerów i śliny cieknacej z nienawiści z kącików ust) - wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Realna życzenia? Obyśmy za rok mogli oglądać transmisję obchodów z pod Grobu Nieznanego Żołnierza w High Definition na kanale TVP HD. I oczywiście wiele innych "nie mniej ciekawych" rzeczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mazoku' post='21584' date='11.11.2006, 18:16 ']
Realna życzenia? Obyśmy za rok mogli oglądać transmisję obchodów z pod Grobu Nieznanego Żołnierza w High Definition na kanale TVP HD. I oczywiście wiele innych "nie mniej ciekawych" rzeczy ;]
[/quote]

O i to jest trafione życzenie:D Ja myślę, że tak będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...