Skocz do zawartości
andsie1

Cyfra+ kanały HD < czy wymienione występują?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, czy niżej wymienione kanały HD występują w Cyfrze+ ?

TVN 24HD

MEZZO LIVE HD

TRAWEL HD

HISTORY HD

\W wykazie Cyfry + ich nie ma.

Za informację z góry dziękuję.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz pełny wykaz: Wykaz stacji telewizyjnych w HD w Polsce

Masz też ze strony www (oczywiście ściema i bełkot(jako jedyna blalala), że najwięcej kanałów HD ale taka dygresja bo nka ma najwięcej). :

Druga sprawa nie ma takiego kanału jak TVN24HD. Będzie ale nie ma jeszcze.

Cytat ze strony Cyfry+:

Czym dla telewizji jest High Definition? ico_sprzet_hd.png

To pięć razy bogatszy w szczegóły przekaz audiowizualny. To obraz i dźwięk na miarę wysokiej klasy programów. Dlatego CYFRA+ jako jedyna zaproponowała polskim widzom pełen wymiar jakości HD - połączenie doskonałej technologicznej oprawy i najlepszych, najbardziej oczekiwanych treści.

CYFRA+ ma w swojej ofercie kanały premium: CANAL+ HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ 3D, CANAL+ SPORT HD, CANAL+ GOL HD i CANAL+ WEEKEND HD, a także własne kanały tematyczne w jakości HD: ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+HD/HYPER+ HD.

W sumie oferuje aż 37 kanałów w wysokiej rozdzielczości - najwięcej spośród wszystkich platform cyfrowych. Są to kanały prezentujące największe hity filmowe: CANAL+ HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ 3D, HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD, CINEMAX HD, CINEMAX 2 HD, AXN HD czy Filmbox HD. Ponadto światowej sławy kanały dokumentalne: National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD oraz Animal Planet HD oraz stacje dostarczające najwyższej jakości rozrywkę i bieżące informacje: Fox Life HD, MTV LIVE HD, Nickelodeon HD, BBC HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, TVN 7 HD, TVP1 HD, TVP 2 HD, France 2 HD i Hustler HD.

Emocje sportowe zapewniają CANAL+ SPORT HD, CANAL+ GOL HD oraz CANAL+ WEEKEND HD, które jako jedne z nielicznych europejskich telewizji prezentują kibicom w High Definition rodzimą ekstraklasę, a także wybrane mecze lig europejskich, zawody żużlowe oraz spotkania NBA. Znakomity sport w najwyższej jakości można oglądać również w Eurosport HD i Eurosport2 HD.

Na CYFRZE+ możesz także oglądać programy informacyjne w jakości HD: TVP HD i TVN HD.

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękujemy za udział w temacie. ddt ban na tydzień i albo piszesz grzecznie albo zapraszamy na satkurier. Ketom ty też prosisz się o bana tonem swoich wypowiedzi. Zaraz popatrzę na inne tematy bo w nocy dostałem sporo raportów na Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gmeru, przestań mnie rozsmieszać bo jeszcze mnie brzuch ze smiechu boli po ostatnim expose cudaka.

Poza tym na jakiej podstawie mnie tu wywołujesz skoro wykasowałeś mój wpis dot. tematu. Nie spodobało ci sie ze napisałem ze canal+ hd i sport hd ma moim zdaniem najlepszą jakość HD w Polsce? No sorry nie ogladam enki na 46hx850, tylko c+na vt50 więc pewnie zasłużyłem na bana, LOL. Jeśli się w ten sposób dowartościujesz, C'mon! Give me a ban.hehe

Edytowane przez Ketom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gmeru, przestań mnie rozsmieszać bo jeszcze mnie brzuch ze smiechu boli po ostatnim expose cudaka.

...

Prosiłem Cię już abyś nie wciskał swoich frustracji politycznych, nie na temat, do różnych wątków.

Prosiłem Cię, abyś szanował innych współdyskutujących pisząc posty zgodnie z dobrym obyczajem, a nie manifestując brak poszanowania i pogardę dla tych którzy mają odmienne zdanie, poprzez pisanie imion, nazwisk, nicków z małej litery.

A wiem, że robisz to specjalnie i z rozmysłem, bo stosujesz tę zasadę wybiórczo.

Widzę, że masz za nic prośby moderatorów i administracji. Ponadto, otrzymaliśmy (moderacja/administracja) na panel moderatorski, skargi innych forumowiczów na Twoje zachowanie, a taki stan rzeczy wymaga reakcji.

Po analizie raportowanych postów i po wcześniejszych słownych ostrzeżeniach, nie pozostaje mi nic innego, niż pójść krok dalej i udzielić Ci urlopu od pisania postów.

A co do Twoich postów, to nie zostały usunięte, a tylko ukryte i Twoje "wyczyny" dostępne są do wglądu dla potomności.

EDIT

Po zastanowieniu, stwierdzam, że to Gmeru powinien określić długość trwania "urlopu", więc tę część pozostawiam Jego decyzji.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gmeru, przestań mnie rozsmieszać bo jeszcze mnie brzuch ze smiechu boli po ostatnim expose cudaka.

.....

Sprawa jest prosta. Jak się uspokoisz i zaczniesz z poszanowaniem innych pisać wypowiedzi to nie ma problemu. Póki co zasługujesz jedynie na odpoczynek bo chyba pomyliłeś tą stronę z jakimś satkurierem albo onetem gdzie można sobie ulżyć. Każdy może mieć swoje zdanie i nie mam z tym problemu. Jeden woli to drugi tamto. Ale w tak chamski i ordynarny sposób tutaj się pisać nie będzie. Mnie nic ze śmiechu nie boli. Natomiast ze smutkiem rozkładam ręce, że muszę w niedziele bawić się w Pana nauczyciela : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...