Skocz do zawartości
Ketom

Nowy Pioneer 450 na Marvell'u

Rekomendowane odpowiedzi

Juz w sprzedaży, BDP na Marvell Qdeo o świetnym wyglądzie audiofilskim z SACD itd na pokładzie. 2HDMI i w/g testu na area NIEZAWODNY co w przypadku Pioneer'a jest jakims osiagnieciem. Ogolnie klocek tani i bardzo dobry, konkurent dla Panasonic'a i dla nawet o wiele drozszych klocków.

http://areadvd.de/hardware/2012/pioneer_bdp450.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie czym podniecać. Miałem LX55 przez 3 dni - szajs jakich mało.

Qdeo sprawdza sie tylko przy filmach z YT - poza tym, może go nie być

tegoroczne Panasie są 100x lepsze

Pioneer wygrywa tylko design'em ale ładna micha jeść nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mobor, po czym wnosisz ze panasie są sto razy lepsze od BDP450? Znam historie LX55 ale ja piszę o nowym modelu z nowym lepszym procesorem, tej samej firmy którą stosuje Oppo. Choć sam procesor może jest nie co inny. Oppo stosuje chyba Kyoto G2. Wiem ze Uniphier 4 w Panasonic'u działa perfekcyjnie ale nie czyta SACD a mam pare płyt i uważam je za odsłuchowo najwyższą jakość. Pioneer jako jedyny szczególnie w tej 450 z aluminiowym frontem wygląda super w tym przedziale cenowym. Dobry jest jeszcze sony 790ka ale wygląd tandeta. Areadvd ocenia ten klocek bardzo wysoko i porównuje go do panasonica ze wskazaniem na Pioneer jakosciowo pod wzgledem obrazu. Czemu im nie wierzyc skoro piszą ze działa niezwodnie, szybki, cichy itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden nowszy procesor

Wszystko stoi na tej samej (starej) płycie głównej, z wyjątkowo kiepskim SoC od Realteka któremu tylko dodano GUI Pioneeropodobne

SACD we wszystkich takich (tandetnych- powiedzmy sobie szczerze) konstrukcjach ma się tak jak pięść do nosa. Osobiście widzę SACD jako osobny/dedykowany klocek, z odpowiednimz asilaniem i niewykastrowanym torem audio

BluRay powinien zaś robić tylko jako transport /i to wyłącznie dla płyt BD/.... Powyższe dotyczy urzadzeń do 3k zł

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...