Skocz do zawartości
markot84

Ciężki wybór idealnego odtwarzacza HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od dawna śledzę różne ciekawe tematy na forum, postanowiłem więc dołączyć się do grona użytkowników forum i założyć mój pierwszy temat, więc bardzo proszę o wyrozumiałość:)

Jak wielu mam duży dylemat co do wyboru dobrego odtwarzacza HDD i stwierdziłem że jeszcze nie ma idealnego odtwarzacza w którym by wszystko fajnie śmigało i był przy okazji niezawodny. Zawsze czegoś brakuje, jak nie do poprawki soft to problemy odtwarzania czy przesyłu plików.

Jako maniak oglądania filmów HD i fascynowania sie dźwiękiem przestrzennym, szukam odpowiedniego dla mnie odtwarzacza.

Więc bardzo proszę Was drodzy użytkownicy forum o nakierunkowanie mnie i pomoc w tym wyborze.

Mam na oku 3 odtwarzacze:

- Dune HD Duo

- Popcorn hour C300

- Xtreamer Prodigy Black

a może coś innego?

Moje oczekiwania od odtwarzacza:

- Przede wszystkim na płynne działanie, duże możliwości odtwarzania formatów audio i video.

- Czystym dźwiękiem 5.1. aby śmiało podłączyć go do amplitunera kina domowego.

- Szybkim przesyłem plików z kompa na odtwarzacz za pomocą usb albo wifi, dobrze by było aby odtwarzacz super sprawdzał się jako dysk sieciowy.

- Ciekawy interfejs

To chyba kluczowe dla mnie cechy, oczywiście mile widziane dodatki i bajeryJ

Mam nadzieję że ktoś mi doradzi, pomoże.

Będę bardzo wdzięczny.

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duo ma tę przewagę nad Dune H1/D1, że możesz "do środka" włożyć 2 dyski + posiada analogowe wyjście 7.1.

Ja na Twoim miejscu bym wybrał Dune H1/D1.

Rozwiązanie tańsze niż Duo a praktycznie bebechy te same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bebechy są te same.

Też polecam Dune

Ideału nie ma. Dune ma najmniej wad i cena jest na akceptowalnym poziomie.

Popcorna miałem - już więcej nie kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez muszę coś wybrać bo mój popcorn łapie zwiechy stanowczo za często. I żeby skubany był chociaż gorący ale nie, przy pierwszym filmie. Nie mam do niego już cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...