Skocz do zawartości
JARUS_56

Odtwarzacz Blu-Ray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Od wczoraj jestem wśród Was. Początki zwykle są trudne i będę poruszał sie troche "po omacku". Dla wielu z Was moje pytania mogą być banalne, wręcz groteskowe. Myślę jednak, że mi pomożecie :-)

Chcę kupić odtwarzacz Blu-Ray. Przejrzałem na ten temat kilka rankingów i przeczytałem opinie wielu internautów (niektóre określenia i terminologia są mi zupełnie obce) i nadal nie mam pojęcia, co powinienem kupić. Ma to być sprzęt do odtwarzania płyt z imprez okolicznościowych nagranych w Blu-Ray-u, wcześniejszych DVD zgranych z kamery, CD z muzyką, jakichś tam filmów itp. Ma to być coś ze "średniej półki" nie za drogie ale też nie jakieś tam "badziewie", które będzie chodziło jak traktor, zacinało się lub czegoś tam nie czytało.

Mam telewizor Sony Bravia KDL 40EX 500 i szakę Sony RHT-G 550 pod telewizor. Myślałem więc o odtwarzaczu Sony BDP-S580 lub S780 (kompatybilność i mniej pilotów), pomimo rankingów, w których wyżej stoją LG i Samsungi.

Proszę o opinię, czy dobrze wybrałem. A jeśli tak, to który ?

Pozdrawiam - JARUS_56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze.

Zaglądam do forum i.... niestety żadnej reakcji na moje powyższe pytania.

Proszę raz jeszcze o krótką informację, czy mój wybór jest słuszny (skłaniam się do zakupu S780).

Z góry dzięki za fatygę - Jarus_56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze średniej półki moja propozycja nie jest, ale zaskakuje tym co oferuje. Mianowicie polecam LG BD 660.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, polecany LG jest tym, czego poszukuję. No i cena jest bardzo atrakcyjna. Nie wiem, z którego roku jest ten model i jak długo będzie "trzymał" deklarowane parametry. Jeśli ktoś dłużej użytkuje ten model, proszę o ocenę. A póki co, duże dzięki za propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie!

Kochani poradźcie jaki napęd Slim Bluray mam zastosować do PH C300? Od pół roku się męczę i jakoś mi nie wychodzi. W najlepszym razie napęd odtwarza co jest w środku od razu od początku do końca. Nie można wogóle edytowac zawartości a co dopiero używać napędu np do przeróbek płyt na iine formaty itd.........

Prosże o rady i pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...