Skocz do zawartości
pawelb1970

HiMedia HD900B. Problem z siecią.

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc. Mam problem z odtwarzaczem HD900B. Używam go od grudnia 2011 i zawsze miałem problem z kopiowanie plików przez sieć na HDD. Mogłem kopiować tylko małe pliki, bo przy dużych zrywał połączenie sieciowe. Nie było to dla mnie takie uciążliwe, bo wolałem kopiować pliki na hdd przez usb, ale od niedawna postanowiłem założyć serwer NAS i mam problem. Filmy odtwarzają się tylko przez parę minut i się zatrzymują, a na ekranie pokazuje się menu główne. Nie sądzę żeby była to wina serwera, bo jak odtwarzam na telewizorze, to jest wszystko w porządku. Wolę jednak odtwarzać z odtwarzacza, bo telewizor nie odtwarza wszystkich formatów. W hd900b mam w tej chwili wgrany soft w wersji 1.0.4.20, ale na poprzednich było tak samo. W ustawieniach mam ustawioną sieć przewodową IP DHCP i DNS (AUTO) i nie wiem jak mogę sobie z tym problemem poradzić. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś masz nie tak ,ja używam z synology i jest wszystko ok(no prawie).

Nie wyrabia po sieci z iso 3D co gorsze ostatnie dwa filmy Titanic 3D i Faceci w czerni 3D

tnie mi po usb i po sata.Coś jakby realtek nie wyrabiał.Możliwe że obrazami iso jest coś nie tak,

spróbuje puścić te obrazy z laptopa ale narazie myśle jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się łączysz? Wchodzisz przez Network czy NFS, bo w serwisie powiedzieli mi, że przez network może nie działać jak należy i trzeba się łączyć przez NFS. Przez NFS idzie prawie dobrze, bo co jakiś czas się przytnie i potem odtwarza dalej, ale nie podoba mi się taka praca tego odtwarzacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...