Skocz do zawartości
Jasiek_31

Avatar 3D (Blu-Ray) wydanie 2 dyskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dawno nie przeczytałem niczego głupszego. Współczuję ci smutny człowieczku oglądający filmy w samotności.

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znasz nie oceniaj...... a kto ci powiedzial ze w samotnosci ?? wybacz ale jak ja kupuje film to zapraszam do siebie znajomych.... a nie jak ty chodze z plyta i kto wie z jakimi nosnikami danych jeszcze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma żadnej różnicy czy 10 osób obejrzy film u ciebie, czy ty u 10 osób, czy weźmiesz płytę do znajomego i obejrzy ją tam 10 osób, ale widzę żeś bystry jak woda w kiblu i takie oczywistości ci umykają. Zresztą swoją kompletną niekumatość udowodniłeś już w powyższych postach, nie musisz jej dalej potwierdzać, serio, wszyscy już zauważyli.

A co do innych nośników - nie mierz innych swoją miarą.

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mierze tylko pisze jak jest.... i nie obrazaj....bo ja cie nie obrazam...... i napisze jeszcze raz: dla mnie dodawanie do bluray dvd jest kpina i obraza w kierunku kupujacego i tyle. Skoro chce miec HD to na cholere mi wciskaja SD ?? Wypowiadam sie za siebie a nie za ciebie, takze pomysl troche. Ja wyrazilem swoja opinie a ty wyraz swoja. Tylko sprobuj tym razem nie obrazac innych, w tym wypadku mnie. OK ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak nie rozumiesz rzeczy tak prostych jak zastosowanie płyty DVD, potem wyjeżdżasz z głupimi tekstami o wypożyczalni (swoją drogą nie pożyczam płyt nikomu i nigdy), a za chwilę twierdzisz że znajomi oglądają u ciebie (co to k***a, kino?), po czym ni z gruszki ni z pietruszki sugerujesz że ktoś korzysta z "innych nośników" to się nie dziw, że odpowiedź dostajesz taką, a nie inną.

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu obrazasz.... koniec kropka,, aha i fakt nie wiem co to DVD.... masz racje :) i moze dlatego napisalem ze nie rozumiem dlaczego do filmu 3D dodali wlasnie ten nosnik DVD z tym filmem... hmmmmm czyli rozumiem ze na dvd moge ogladac 3D ?? (takie jak na bluray??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie obrażam. Stwierdzam fakty. A że prawda cię boli to już twój problem. Zresztą, ciebie wszystko obraża, że ci płytę DVD dorzucą dodatkowo też. Ciekawe co byś powiedział na wydania w których masz blu-ray 3D, blu-ray, DVD i digital Copy - co też oni oczekują, że będziesz oglądał w 2D jak kupiłeś wydanie 3D i że będziesz oglądał na jakimś przenośnym urządzeniu digital copy? Ta zniewaga krwi wymaga! Śmieszny ludzik z ciebie :)

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Skoro już piszecie o DVD, ktoś mi poda rozmiar w GB tej płyty. Osobiście mnie nie przeszkadza że dodali DVD, czekam na normalną cenę 3D.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie odpowiedziales na pytanie i nadal obrazasz :)

Skoro i tak już czujesz się obrażony, to co tam. Tak, uważam cię za idiotę. Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy taki rozpisujacy bylbys na zywo :)

prosze odpowiedz o wszechwiedzacy Panie formatu dvd..... co z tym 3d na dvd

wiadomo ze nie odpowiesz bo wtedy bedziesz musial przyznac sie do swojego bledu odnosnie racji bytu w tym wydaniu avatara 3d plyty dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...