Skocz do zawartości
pankost

Allwinner A10 MK802+ i podobne. Testy i opinie

Rekomendowane odpowiedzi

@Fantom mógłbyś troszkę opisać te bolączki? Są to sprawy zasadniczo wpływające na funkcjonowanie tego urządzenia czy raczej jakieś drobnostki?

Sorry ale nie chce mi się ich opisywać:) Proponuję zajrzeć tutaj. Wszystko jest opisane.

Nie wydaje się aby były to rzeczy nie do naprawieni software'owo.

Po prostu trzeba poczekać na update ROM'u.

Kolejny ma wyjść na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fantom, czy prosiles sprzedawce o wyslanie przesylki jako "GIFT" ? Albo o zanizonej wartosci? Pytam ze względu na Vat czy cło. Chociaż cła się chyba nie placi za towary o wartosci do 150 ojro. No, ale jest Vat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nic nie trzeba prosić. Oni to robią na dzień dobry. Wszytko z Chin leci jako "gift" albo "sample".

Kupiłem już kilka rzeczy i ani razu nie zapłaciłem cła ani VAT'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fantom mógłbyś troszkę opisać te bolączki? Są to sprawy zasadniczo wpływające na funkcjonowanie tego urządzenia czy raczej jakieś drobnostki?

Znacie jakiś program na Androida, który umożliwiałby sterowanie urządzeniem z Androidem (np. MK808) za pomocą innego urządzenia z Androidem (np. telefon, tablet).

Coś jak TeamViewer (Quick Support dziala ale tylko na telefonach/tabletach Samsunga)?

Darmowe lub płatne. Chodzi mi o to, aby zbędna była dodatkowa klawiaturo-myszka potrzebna do obsługi tego urządzenia. Może to nie chodzić super płynnie i lagować ale żeby dało się obsługiwać.

Jakby ktoś szukał:

http://liliputing.com/2012/06/droidmote-turns-android-phone-mk802-remote.html

oraz sterowanie XBMC:

http://liliputing.com/2012/07/use-your-phone-as-an-xbmc-remote-control-for-the-mk802-mini-pc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się też na mk808+klawę z taczpadem :) Zobaczymy co z tego będzie. Narazie oczekuje na wysyłkę.

@Fantom, jak u Ciebie z przesyłką? Sprawdzałeś gdzie się znajduje? Pytam z ciekawosci, bo interesuje mnie ile mniej więcej do Ciebie szła (idzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...