Skocz do zawartości
dobosz23

Alternatywny firmware, oprogramowanie do MBox-ów z funkcją DVB-T.

Rekomendowane odpowiedzi

No i tu pojawia się problem. Do tej pory nie udało mi się znaleźć nowszego softu do MBox-ów z tymi funkcjami - oprogramowanie, które u mnie funkcjonuje (na tych odtwarzaczach też być może będzie) nie zawiera tych funkcji. Ale nie należy się poddawać tak łatwo - niejaki GeekyHMB na swojej stronie opublikował przerobione wersje oprogramowania Hyundaia - niestety nie wiem dlaczego strona przestała działać - pewnie to wynik działalności Google. Najbardziej widoczne efekty pracy tego człowieka można pooglądać na YouTube, ale nie będę wrzucał tu linków - wystarczy że wpiszecie GeekyHMB nawet w Google. Ja wgrałem testowo do swojego MBox L110 wersje Movie Palace i działało, ale nie wiedziałem jak ustawić serwisy internetowe, bo już nie miałem czasu się bawić (moje dzieciaki chciały obejrzeć coś na YouTube). Jedyną zapisaną stronę odnośnie pobierania możecie obejrzeć tu:

http://webcache.goog...l&ct=clnk&gl=pl

Jakby co zrobiłem jej kopie, bo nie wiem czy niedługo nie zniknie z serwerów Google. Wersje oprogramowania i serwisów IMS umieścił tutaj:

GeekyHMB FW: http://www.mediafire.../?08gigagtqgc4n

IMS: http://www.mediafire...yoyxi50#myfiles

Nie doszedłem, jak uruchomić serwisy IMS, ale opierał to na podobnym działaniu jak w tym oprogramowaniu z Softpedii, i nawet na filmikach to działało. Jeżeli, któryś z was ma tego typu MBoxa może z tym spróbować, bo ja niestety nie mam ani takiego odtwarzacza ani czasu by na to poświęcić.

Edytowane przez dobosz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem firmware GeekyHMB FW 2.0.C757 R3150S i wiesza mi na odczycie z dysku i jak chcę wejść do zakładki ims i internet.DVB-T działa.Dysku nie formatowałem.

Ciekaw jestem jak sprawuje się w waszych urządzeniach?

Wgrałem powtórnie inny pen i zatrybił .Brak youtube.

Edytowane przez pankost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie trzeba by spróbować wgrać YouTube od PlayOnX - może by zarybił tylko potrzebny jest lighttpd z PHP. Można by zarzucić temat dla GeekyHMB. W razie czego mógłby skonfrontować to z oprogramowaniem od Rumuńskich kolegów z Softpedii - tam też działa. Jak ostatnio rozmawiałem korzystają z wersji HDLinks i może je można by było wgrać do tego softu, ale to moje luźne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha wasze oprogramowanie współgra z pakietami PlayOnX czyli temat YouTube jest do ogarnięcia - trzeba tylko sformatować odpowiednie miejsce na dysku na ext3 lub fat i wgrać pakiety z PlayOnX opt oraz scripts - dalej postępować tak jak z opisu YouTube na ich stronce. Takie są moje przypuszczenia - sprawdzić musicie sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Dobosz widze że jesteś kumaty z tym oprogramowaniem tych odtwarzaczy, czy nie wiesz co jest powodem że przez sambę nie mogę się połączyć z windows 8 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w jakiej grupie roboczej masz odtwarzacz, a w jakiej komputer z którym chcesz się połączyć - powinna być ta sama grupa. W odtwarzaczu sprawdzisz to w ustawieniach sieci --> samba i dalej bodajże konfiguracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i są te same nazwy. Wszystko tak samo robię jak windows 7 tam działało a w win8 nie mogę się zalogować odtwarzacz kompa widzi ale logowanie jest cały czas nieudane.

Edytowane przez Morelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż może coś w Win 8 blokuje dostęp - spróbuj poszukać po necie bo ja mam win 7 i żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...