Skocz do zawartości
domag

Wyjazd na IFA 2012 Berlin. Kto chetny na...

Rekomendowane odpowiedzi

...na zabranie mnie?

Może któryś z szanownych kolegów dysponuje miajscem siedzącym (nie bagażnik) w aucie i jest chętny przygarnąć pasażera? Mam nieduża nadwagę, nie palę, nie marudzę, nie mam kota, nie jestem uczulony na pyłki i inne, piję napoje przyrządzone tylko domowymi sposobami (np kompocik), nie przeklinam (albo malo). Wynalazłem antidotum na czkawkę! Chętnie dołożę sie do paliwa i zafunduje kanapki z jajkiem. Wyjazd traktuje nie jak wielką wyczekiwaną wyprawę, więc nie muszę jechać "za wszelka cenę" Jadę prywatnie i chętnie się dostosuję do planów kierowcy. Mieszkam w Lodzi (mogę tez gdzieś dojechać).

Czekam na oferty. Wygrywa najlepsza. Kto mnie przekona to z nim jadę................

............... Żartowałem

Dodam, że mam wystarczająca (do zanudzenia) wiedzę techniczna na większość forumowych tematów, chyba spore poczucie humoru i wiele filozofii biznesowo-życiowych.

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieć masz wyćwiczona ale myślenie nie bardzo (bardziej czytanie z nim połączone) Skoro wróciłeś do mojego tekstu to doczytaj co jest dopisane poniżej I przestań wierzyć w dosłowność !!! A skoro mam Tobie to wprost powiedzieć to mowie - to zmyślona historia i na co dzień tak nie postępuje.

Nie chce Cie obrażać jeśli tak to zabrzmiało to tylko dla tego, że źle zrozumiałem Twoje intencje.

To tak w gwoli wyjaśnienia bo widzę ze gryzie Cie to od 2010 roku.

Edytowane przez domag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę 29-30-31. Ktoś będzie z forum 31? Nie proponuję dojazdu bo lecę nie jadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę: prywatki na prywatne wiadomości a nie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...