Skocz do zawartości
pmcomp

Odtwarzacze HiMedia oferowane przez C4i - kupowanie komentarzy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

firma C4i tak reklamuje na swojej stronie odtwarzacz HiMedia 900C:

"Uwaga!

Zamów odtwarzacz, napisz obiektywną opinię na temat zakupionego odtwarzacza na jednym z portali HDTV, prześlij nam link do opinii, będziesz miał możliwość uzyskania zwrotu kosztu wysyłki (nie dotyczy przesyłki za pobraniem)."

Czy pozytywne opinie nalezy już "kupować" ???

Urządzenie z punktu widzenia hardware'u wygląda bardzo atrakcyjnie. Jesli firmware i wsparcie producenta w tym zakresie jest OK to dlaczego dystrybutor siega do takich kontrowersyjnych metod promocji tego produktu?

A jesli produkt ma błedy, a oprogramowanie wewnętrzne jak to zwykle bywa jest niedopracowane (o co jestem w stanie sie założyć) to co ma zrobic klient? Zamiast reklamować wady u dystrybutora i rządać wymiany na nowy bądź zwrotu pieniędzy dla marnej kwoty ok.13 zł za przesyłkę kurierską ma zachwalać wszem i wobec taki produkt?

Bardzo ciekawa promocja ...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższe dotyczy także odtwarzacza 910B.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam doczytałem w treści cytatu że proszą o obiektywna opinię a nie pozytywną a to chyba różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam doczytałem w treści cytatu że proszą o obiektywna opinię a nie pozytywną a to chyba różnica

Opinia przestaje być obiektywna w momencie gdy intencją jej napisania, staje się chęć uzyskania obiecanego przez dystrybutora profitu.

Aby nie przedłużać niepotrzebnej dyskusji na tematy "ideologoczno-regulaminowe:", wątki zostały wysprzątane. A nasze stanowisko w tej kwestii, zostało wyrażone w wątku równoległym:

http://hdtvpolska.com/topic/28490-himedia-nowe/#entry281144

Mam nadzieję, że to ucina niepotrzebną dyskusję. Wszystkich potencjalnych lub obecnych posiadaczy sprzętów, których to dotyczy, do dyskusji zapraszamy. Aczkolwiek proszę mieć na uwadze to co wyżej. W szczególności do czasu, do kiedy będzie obowiązywać "promocja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zamierzacie tez wziąć pod uwagę wpisy wcześniejsze, bo z tego co wiem, to zapisy o "promocji" widnieją na wspomnianej stronie już od dłuższego czasu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem, to należałoby wziąć pod lupę każdy w miarę pozytywny tekst opisujący jakiekolwiek sprzęt i zbadać czy aby

autor robił to pro publico bono .... :) Jestem za powołaniem Forumowej Komisji Śledczej - kilka 100% ttropów już mam ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zamierzacie tez wziąć pod uwagę wpisy wcześniejsze, bo z tego co wiem, to zapisy o "promocji" widnieją na wspomnianej stronie już od dłuższego czasu. ;)

Cóż, nikt nie jest omnibusem i nie jesteśmy w stanie panować na połową internetu, co i gdzie się dzieje, jakie "projekty" marketingowe pojawiają się tu i tam.

Ja osobiście nie zamierzam śledzić z nosem przy ziemi, każdego postu jaki tylko się do tej pory pojawił i ewentualnie pojawi, bo życia by mi brakło. Zresztą nie to jest podstawową rolą moderatora.

Przypominam, że każdy czytelnik naszego forum, jeśli uzna, że dana treść jest w jakikolwiek sposób niewłaściwa, ma możliwość użycia opcji "raportuj" i zwrócenia naszej uwagi na dany wątek. Więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby z tej opcji korzystać w przypadkach, które uważamy za uzasadnione. Wtedy oczywiście przyjrzymy się danej dyskusji. Ale tak poza tym, to bez przesady. Nie widzę powodu, aby wprowadzać jakąś ogólną cenzurę, to już trochę nie te czasy :) .

Edytowane przez SlawekR
dodałem cytat z posta, na który odpowiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem, to należałoby wziąć pod lupę każdy w miarę pozytywny tekst opisujący jakiekolwiek sprzęt i zbadać czy aby

autor robił to pro publico bono .... :) Jestem za powołaniem Forumowej Komisji Śledczej - kilka 100% ttropów już mam ... :)

BoDeX, nie nabijaj się :). Wiem, że taka sytuacja to zawsze nośny wątek na dyskusję "o śledziach". Strzelasz takie teksty, jak byśmy nic innego nie robili przez ostatnie 6 lat, tylko cenzurowali wypowiedzi.

Ten wątek, kwalifikował się jako "przegięty" i to ewidentnie, więc Pmcomp zareagował. Ale to tyle w tym temacie. Od reszty jest panel administracyjny do raportowania postów, dostępny dla każdego użytkownika forum. To wystarczające narzędzie.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SlawekR.

Rozumiem, ze skoro zakonczylem winkiem, to wygodnie Ci jest nie traktowac pytania powaznie i nie odpowiadac na nie. Zwlaszcza ze robiac tyle szumu IMHO "wbiles sie na mine".

C4i kiedys juz mialo taka promocje - zwracalo 75% wartosci urzadzenia. Czy w zwiazku z tym planujecie usuniecie wszystkich postow dotyczacych odtwarzaczy himedia i bluetimes coopa z forum?

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SlawekR.

Rozumiem, ze skoro zakonczylem winkiem, to wygodnie Ci jest nie traktowac pytania powaznie i nie odpowiadac na nie. Zwlaszcza ze robiac tyle szumu IMHO "wbiles sie na mine".

C4i kiedys juz mialo taka promocje - zwracalo 75% wartosci urzadzenia. Czy w zwiazku z tym planujecie usuniecie wszystkich postow dotyczacych odtwarzaczy himedia i bluetimes coopa z forum?

W poście #7, to była odpowiedź na Twoje pytanie. Niestety nie użyłem cytowania, a w międzyczasie BoDeX się wstrzelił ze swoim postem, dlatego nie widać, że odpowiadam Tobie. Już to poprawiam, dodaję cytat, żeby było widać komu konkretnie udzielałem odpowiedzi.

Ale ok, napiszę jeszcze raz, żeby było jasno i klarownie: nie mam zamiaru prowadzić żadnych wstecznych śledztw i analiz, nie czuję się władny, ani na siłach. Jest dość roboty bieżącej. Jeśli "mleko już się gdzieś rozlało" i masz jakieś wątpliwości, odnośnie przeszłych wątków, możesz użyć przycisku raportującego, aby zwrócić naszą uwagę na daną dyskusję. To tyle w tym temacie.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...