Skocz do zawartości
pablos12345

Tv lcd/led lub plazma między 4 a 5 tyś- pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam tv dla kolegi, rodzaj i cena jak w temacie. Rozmiar co najmniej 46 cali, przeznaczony głownie do filmów przesyłanych z komputera przez hdmi lub z wbudowanego w tv usb. Okazjonalnie tv naziemna. W przyszłości planuje on podłączyć jakiś zestaw kina domowego.

Edytowane przez pablos12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz na KDL-46HX750? Masz już sporo opcji internetowych, 3D i dobry obraz. Do rzeczy o których piszesz nada się jak praktycznie każdy TV.

Może napiszesz więcej co jest koledze potrzebne?

P.S. nie zakładałeś juz tego tematu w jakimś wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cd wymagań: 3d dobrej jakości i jak najwięcej cali, żeby nie zginął w dużym salonie (miał 42cale), miał cienką ramkę. Podłaczona będzie kablówka, a nie cyfrowa naziemna. Co powiecie o samsungu 6100 lub 6800, ewentualnie coś z lg. Ważna jakość matryc i ich podświetlenie bo z tym bywa różnie. Dla siebie nie miałbym problemu z wyborem, a dla kogoś ciężko coś wybrać:)

P.S. Zakładałem, ale jakoś nie mogłem ogarnąć gdzie i założyłem nowy, a później go znalazłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdziesz do sklepu to wcisną Ci Samsunga. Pewnie z niego będziesz zadowolony, ale skoro pytasz na forum to zależy Ci na kupnie czegoś naprawdę dobrego, a nie pierwszy z brzegu TV. Ja polecam zdecydowanie Sony i wiele osób na forum też Ci to poleci. Poczytaj różne wątki na forum, a przekonasz się. Ten TV 40HX750 co Ci już poprzednik polecił to bardzo dobry wybór, szczególnie do 3D. Do tv kablowej, naziemnej też będzie dobrze. Jeśli miałbyś wątpliwości, bo Samsung ma więcej multimediów to pamiętaj, że ważniejszy jest obraz i matryca. Uważam, że Sony na lepsze procesory do obróbki obrazu. W kwestii multimediów jeśli Ci Sony w przyszłości czegoś nie otworzy to dokupisz sobie jakiś odtwarzacz sieciowy (np. Dune D1 za 850 zł albo inny) i wówczas taki zestaw bije na głowę Samsunga pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę tylko jedno - zaufaj i KUP PLAZMĘ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....a najlepiej Panasonic TX-P50ST50 i będziesz w siódmym niebie. Obecnie można kupić za ok. 4300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...