Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem dokupienia subwoofera do mojego zestawu.

W ogóle się na tym nie znam, więc proszę o pomoc i jakieś propozycje: tak jak napisane w stopce, będzie podłączony do Yamaha RX-V465. Cena, powiedzmy do 1000zł.

Jestem tylko ciekaw czy mój Ampi pociągnie jeszcze SUBa, więc pytanko czy może powinienem zacząć od wymiany amplitunera?

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz za dużo kasy to spokojnie możesz wymienić,a wracając do tematu-do twojego ampli podłącza się suba aktywnego i co za tym idzie sub ma swoje własne zasilanie i wzmacniacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki za odpowiedź.

Z wypowiedzi wnioskuję, że przydało by się jednak wymienić amplituner.

W moim budżecie mieści się Yamaha RX-V573.

Czy będzie wystarczający na przyszłość? Czy pociągnie już mocniejsze głośniki i samodzielnie SUBa? Czy jest wart swojej ceny? macie jakieś opinie na jego temat?

Będzie wykorzystywany głownie do TV, BD i PC.

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amplitunera nie znam, więc się nie będę wypowiadał - mogę jedynie napisać, że z pewnością lepszy model od mojego (nowszy ale nie wiadomo czy bardziej trwały).

Odnośnie suba - to nie ma znaczenia moc amplitunera bo subwoofer aktywny i tak posiada własne zasilanie.

Raczej nikt nie kupuje subwoofera pasywnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sub ma swoje własne zasilanie i wzmacniacz

marianowic przeczytaj jeszcze raz co na pisałem,szczególnie tą końcówkę zdania-jeżeli nie czujesz potrzeby to ampli zostaw stary,a jak masz za dużo kasy to możesz nawet chatę zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako że mogę kupić po bardzo atrakcyjnej cenie suba Canton AS 225 SC, to czy ktoś może wypowiedzieć się na jego temat?

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No wiec sub zakupiony (Canton AS 225 SC) :).

Niestety jestem dosyć zielony w temacie ustawień, dlatego też prosiłbym o kilka porad jak najlepiej ustawić ampli i suba aby wszystko dobrze grało.

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...