Skocz do zawartości
kabongo

Jaki Player do weeb.tv ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dotad odbieralem weeb.tv poprzez AppleTV 2nd gen jednak sprzedalem, pytanie jakim Media Playerem mozna jeszcze ogladac kanaly weeb.tv poprzez konto premium ??

Dune 301, Boxee, Sidewinder 3 ?? Chodzi mi o Media Player, a nie o odbior na komputerze.

Pozdrawiam kab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie da się na każdym playerze, na którym da się zainstalować XBMC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie da się na każdym playerze, na którym da się zainstalować XBMC :)

Takich playerow na razie nie ma, testuja obecnie na playerach z Androidem.

Jedynie AppleTV 2nd Gen z Jailbreakem daje rade.

Kazdy Media Player z przegladarka internetowa moze odbierac weeb.tv, klopoty zaczynaja sie przy obsludze Flash

z tego co wiem musi byc co najmniej wersja 11.0, a takie Boxee obsluguje ciagle stara wersje 10.2

Dlatego pytam , moze ktos posiada Media Player , ktorym mozna ogladac weeb.tv

Podobno eGreat z modyfikowanym softem odbiera weeb.tv jednak cena to ponad 800 zl

Pozdrawiam kab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeb.tv działa bez zastrzeżeń na Raspberry Pi z wgranym OpenELEC XBMC. Mam RPi i testuję ten soft od kilkunastu dni i akurat odbiór weeb.tv działa rewelacyjnie jak na poczatkowe stadium softu na malinowego. Myśle że na innych dystrybucjach XBMC (jak Raspbmc) na Raspberry będzie podobnie.

Edytowane przez sebaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainstalowałem weeb.tv na HiMedia 910B, jest to trochę złożone, trzeba zainstalować firmware z moservices oraz xlivecz zawierające weeb.tv .

Pośród innych wielojęzycznych kanałów i serwisów są polskie . Usługa będzie działać na wszystkich HiMediach 900A/B/C i 910.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz jeszcze jak, co i skąd wgrać do 910 B by działało weebtv i czy to wszystko działa jak należy (chodzi o weebtv)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeb.tv działa bez zastrzeżeń na Raspberry Pi z wgranym OpenELEC XBMC. Mam RPi i testuję ten soft od kilkunastu dni i akurat odbiór weeb.tv działa rewelacyjnie jak na poczatkowe stadium softu na malinowego. Myśle że na innych dystrybucjach XBMC (jak Raspbmc) na Raspberry będzie podobnie.

Witam, przepraszam iż pierwszy post zaczynam od razu od pytania, ale dostałem najnowszą wersję raspberry pi z 512 mb ramu, na karcie mam openelec oraz wtyczkę do weeb.tv i niestety część kanałów mi nie działa zwłaszcza hd oraz kanały n premium, nie ukrywam, że zależy mi na tych kanałach, czy jest szansa uzyskać jakąś podpowiedź co robię nie tak lub czy u Ciebie występują podobne objawy. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...