Skocz do zawartości
dobosz23

Alternatywny firmware od odtwarzaczy ACRyan.

Rekomendowane odpowiedzi

No to się bardzo cieszymy. Dlatego w liczbie mnogiej, bo na moje nieszczęście namówiłem 3 kolegów na zakup P500, a teraz przy każdej okazji mi dogryzają za "udany" zakup. Jesteś ostatnim Mohikaninem, jeśli się uda, to sam napiszę do tych [beeep]ków z Hiundaya..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uda się uda - nie zawsze wszystko funkcjonuje w 100% - z uwagi na niedopasowanie pilota do tych funkcji jakie są w ACRyan, ale to też rozgryzam z chłopakami z Rumuńskiej Softpedii, którzy są dla mnie geniuszami pod tym względem i wszystko im zawdzięczamy. Co do YouTube to u mnie jak najbardziej działa, tak samo wiele innych serwisów - to oprogramowanie ma aktualizację serwisów oczywiście chyba, że znikną z Internetu na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wczoraj siadł mi internet i nie zacząłem opisu dla pozostałych MBoxów, a dziś nie mam na to czasu. Postaram się jutro coś więcej opisać ze zdjęciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super, czekamy z niecierpliwością :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja czekam z niecierpliwością .Generalnie chodzi o IMS do MBOX -S ... i nie działający YT.

Wgrywałem oprogramowanie ACRyan do 3250S .Działało , pilot to pewne utrudnienie.

Tak jak koledzy wcześniej pisali MBOXy działają w 50%.

Wydaje się ,że jest konieczność wypełnienia luki w oprogramowaniu po opuszczeniu swoich klientów przez Hyundai.

Jest to kilkadziesiąt tysięcy posiadaczy MBOXa.

Wielkie uznanie dla ludzi którzy podejmują się zastępowanie producenta MBOXa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej wersji którą używam to działa - jedynie nie wszystkie przyciski funkcjonują. Wieczorem postaram się zacząć pisać opis do tego oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gotowe - czytaj temat:

Alternatywny firmware, oprogramowanie do MBox-ów bez funkcji DVB-T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...