Skocz do zawartości
dobosz23

Alternatywny firmware od odtwarzaczy ACRyan.

Rekomendowane odpowiedzi

Namierzyłem forum z tym FW i jego uaktualnieniami - http://forum.softped...89476-4975.html.

Jest tam najnowsza aktualizacja ponoć z działającym YouTube - http://www.mediafire...18x4g44v136780. Zamierzam go przetestować, bo działa wg kontekstu z MBox L110. Jedyny problem to wyłączanie odtwarzacza, ale to wg mnie nie jest duży problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych działa - teraz się bawię z ustawienie wszystkich elementów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na MBox L110 - problem z tym, że jak próbowałem ustawić YAMJ to zaczęły być z tym kłopoty - reset, długie otwieranie. Chcę zrobić teraz wszystko na Tivixie - poza tym muszę odgadnąć jak korzystać z serwisów internetowych.

Edytowane przez dobosz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z YAMJ zrezygnowałem, bo ciągle błędy - za to lepiej obsługuje Tivixa Jukebox, który konstruowaliśmy na oryginalnym oprogramowaniu. Musze sprawdzić jeszcze czy czyta z nim napisy, ale jest duża szansa, że obsługuje wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha - jedyny problem to pełna obsługa pilota, ale do tego można się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z tego oprogramowania i z każdym dniem poznaje jego zalety lepiej - jak ktoś ma pytania lub chciałby bym opisał jak to cudo poustawiać to dajcie znać - jak zawsze - będę miał chwilę to pomogę. Ważna informacja dla tych, którym w Tivixie nie działały napisy - tu wszystko chodzi git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczyłem się właśnie ustawiać wszystko w tym sofcie - stworzyłem swoją zaktualizowana wersję bez YAMJ z Tivixe oraz bez sortowania wg filmu, muzyki i zdjęć. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to mogę wrzucić gdzieś plik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do innych modeli to nie powiem, bo mam tylko L110, ale skoro nie masz obsługi DVB-T to tak naprawdę nic nie tracisz wgrywając go - jedynie do DVB-T trzeba szukać innego softu. Ale to też do obejścia, bo gdzieś się natknąłem na soft HDAll czy jakoś tak i tam jest też obsługa mediów internetowych i DVB-T. W razie wątpliwości dużo można znaleźć na stronach forum http://forum.softped...=689476&st=5040 - polecam, bo mi chłopaki z Rumunii przekazali jak przerobić ich wersję softu by działała jak chcę. A to link do najnowszej modyfikacji z Softpedii:

http://www.mediafire.com/download.php?rb970lnu2klbpcz

Edytowane przez dobosz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- jedynie do DVB-T trzeba szukać innego softu. Ale to też do obejścia, bo gdzieś się natknąłem na soft HDAll czy jakoś tak i tam jest też obsługa mediów internetowych i DVB-T.

Witam posiadam MBox R3150S i ciekawy jestem czy da sie wgrac soft z DVB-T. Przeszukałem Softpedie i nie znalazłem .

Czy mógłbyś pokierować i podać kierunek poszukiwań.

Pozdrawiam .

http://www.mediafire...rb970lnu2klbpcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy - dla pewności bym ci dobrze doradził zapytałem o zdanie jednego z najbardziej aktywnych członków softpedii: cristianstoica. Jak tylko dostanę od niego wiadomość to dam ci znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A o to odpowiedź:

"http://www.mediafire...l#nnpu5uw1dt5dk

This what you search? RTD1183/RTD1283, this FW run on Egreat 500, not hack, mod FW, maybe not run on other player, remote control is like HiMedia 300A.

CS"

Jak to mówią znawcy - do póki nie spróbujesz nie będziesz wiedział czy zadziała. Ja jestem w 100% zadowolony z wywalenia starego softu.

Edytowane przez dobosz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o to odpowiedź:

"http://www.mediafire...l#nnpu5uw1dt5dk

Jak to mówią znawcy - do póki nie spróbujesz nie będziesz wiedział czy zadziała. Ja jestem w 100% zadowolony z wywalenia starego softu.

Spróbowałem i niestety kiszka .Wgrywają się ,ale niestety nie odpalają. Wielkie dzięki za pomoc.Jak byś trafił ,przy okazji na tematy związane z MBox R3150S w sieci to proszę zapodaj. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zrobieniem przewodnika po tym nowym sofcie, bo niektóre ustawienia nie są dostępne tak jak w oryginale - pytanie tylko czy będzie zainteresowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zrobieniem przewodnika po tym nowym sofcie, bo niektóre ustawienia nie są dostępne tak jak w oryginale - pytanie tylko czy będzie zainteresowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zainteresuje sporą grupę osób tylko wrzuć to pod nowym tematem jako alternatywne oprogramowanie do odtwarzaczy Mbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odtwarzacz Mbox TP01.Czy są jakieś specjalne ustawienia podczas instalacji oprogramowania ACRyan?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikogo to nie interesuje - no to nie ma sensu się męczyć.

Szanowny Kolego Dobosz23, zainteresowanie jest i to ogromne. Jest nas opuszczonych przez p....... Hundaia setki, jeśli nie tysiące. Tylko wszyscy błądzą po omacku z braku umiejętności lub wiedzy. Jesteś jedynym znanym mi Społecznikiem, który drąży temat. Jeśli masz ochotę, czas to jak najbardziej napisz "niewtajemniczonym" jak to się je od A do Z, a będzie Ci zapamiętane na wieczność :). Nasze skrzyneczki przez tych koreańców utraciły 50% używalności, jeśli możesz to spraw aby You Tube i inne polskie, zagraniczne znów zaświeciły. Amen. Napisz czy jest taka szansa. Pozdrawiam. Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a już myślałem, że zostałem z tym sprzętem sam. Odnośnie tworzenia nowego tematu to i po co skoro w tym masz wyraźnie napisane ALTERNATYWNE FIRMWARE. Ale jak lud chce mogę rozpisać to szczegółowo w tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...