Skocz do zawartości
trops55

PenDrive do Lg 390

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej pojemności pendriva polecacie,aby poprawnie współpracował z 390, 8,16 a może 32 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawna współpraca pendrive'a z odtwarzaczem nie zależy od tego, jaką pojemność poleci jakiś sprzedawca pendrive'ów. Poprawna wpółpraca dwóch urządzeń nie zależy od polecania. Pojemność zależy od tego ile i jakiej wielkości plików chciałbyś mieć jednocześnie do odtworzenia. Jak chcesz mieć na raz 100 DivXów to wybierz 32GB. Jeśli wystarczy kilka filmów, to wystarczy 8. Obraz płyty dwuwarstwowej BD nie zmieści się nawet na 32GB, bo może ważyc prawie 50GB. Ja osobiście wybrałbym jakąś pamięć 8GB. Na codzień używam pendrive 4GB i to mi w zupełności starcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 16 super się sprawdza - szybkie ładowanie zawartości , filmy mkv nawet największe bez problemu się zmieszczą no i cena jest do przyjęcia.

Edytowane przez bobw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Właśnie o to chodzi, o relację ceny do potrzeb. Trzeba po prostu przyjrzeć się wielkości plików, które się już ma. A jeśli chodzi o cenę to 32GB jest za drogie. Cena za 1GB jest dużo za wysoka w porównaniu do 8/16GB. W sumie to jednak warto by kupic 16GB właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Moje pytanie było niedoprecyzowane. Miałem także na myśli szybkie ładowanie i bezproblemowe i płynne odtwarzanie. . Wybiorę 16 GB, ale jaką więc wybrać prędkośc odczytu i zapisu ?

Edytowane przez trops55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach nie ma juz problemu z "kompatybilnoscia" pamieci. Tak jak przedmowcy napisali liczy sie tylko jaka pojemnosc Cie naprawde interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Kingston DT 101 16GB i mam problem. Nie mogę wrzucić na pena plik MKV 5,5 GB. Pokazuje się komunikat, że plik jest za duży dla docelowego systemów plików. W czym tkwi problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...