Skocz do zawartości
Dewolajer

Lg lw45 series a canal +3d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od paru miesiecy mam w domu telewizor LG LW45 series i w zwiazku z tym ze telewizor ma wbudowane 3D dokupilem sobie do pakietu canal + 3D. I mam problem, bo gdy odtwarzam film w pendrive to mam do wyboru pare opcji 3d jest ich bodajze 5 ja wymienie 3 bo z tymi akurat mialem doczynienia. A wiec mam 1 do normalnego wlaczenia 3D bez nakladania obrazu ani niczego innego poprostu wlaczenie trybu 3D :P . 2 jest taki ze mam 2 obrazy przedzielone w pionie i jak wlaczam ta opcje to sie na siebie nakladaja te obrazy. 3 jest podobny do 2 z tym ze obrazy sa przedzielone po poziomie. No i teraz jest tak ze mam ten canal + 3D no i idzie tam jakis film w 3D i jest on przedzielony w pionie ale nie moge wlaczyc opcji nakladania na siebie tych dwoch obrazow, dlatego tez zalozylem ten temat aby spytac sie czy da sie cos z tym zrobic? ma ktos taki telewizor i mial taki problem bardzo zalezy mi na tym programie telewizyjnym, gdyz filmy w 3D sa bardzo drogie.! Prosilbym o jaka kolwiek pomoc. Z gory wielkie dzieki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja posiadam lg lw659s, niedawno kupiłem moduł nCam. na kanale nPremium2 był program nadawany w 3D. obraz był typu SBS wystarczyło wcisnac przyscisk 3D na pilocie i wybrac odpowiedni obrazek i juz.

ten program canal+3D ogladasz poprzez dekoder?

jezeli tak to przez jaki kabel jest podłączony do tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Bardzo bym chcial, aby wystarczylo tylko nacisnac przycisk od pilota lecz niestety nie da sie tak. Co do pytan to tak: Canal+3D ogladam przez dekoder a jest on podlaczony kablem hdmi.

Edytowane przez Dewolajer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla testu podlączylem sobie dekoder fergusona dvb-t pod tv po hdmi ,zeby sprawdzic czy na wejsciu hdmi bede mial dostepne do wyboru opcje 3D (góra-dól ; lewo-prawo)

na zwykłych kanalach dvb-t a takze i na filmach puszczonych z usb dekodera po wpisnieciu przycisku 3D na pilocie mam dostepne opcie 3D

podłaczylem takze kompa z ciekawosci przez hdmi (grafika radeon hd5770) i po uruchomieniu filmu 3d przez PowerDVD 12 tv automatycznie przełaczyl sie w tryb 3d

(wczesniej w programie musialem zaznaczyc jaki to typ 3d góra-dól lub lewo-prawo)

a mozesz podłaczyc jakies inne zrodło obrazu pod tv i tez sprawdzic tak jak ja opcje 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam bluray'a i 2 filmy do niego na 3D i dzialaja, Tak samo z filmami z pendrive, ale akurat z cyfra telewizor niemoze sie porozumiec :(

Edytowane przez Dewolajer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozprawilem sie juz z tym problemem byl on tak prosty do rozwiazania ze to jest nieporozumienie ze ja napisalem ten temat, lecz nie myslalem ze problem bedzie tkwil w cyfrze... Problem rozwiazalem wchodzac w ustawienia i mialem tam ustawione na 560p bodajze, a musialo byc ustawione na 1080i zeby 3d dzialalo. I takim sposobem dzisiaj ogladnalem ,,Gnomeo i Julia" w 3D. Dzieki dla oziego22 ktory staral sie pomoc. Temat do zamkniecia.

Edytowane przez Dewolajer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ze rozwiazałeś problem. Gratulacje!

Nie wpadł bym na to ze trzeba zmienic ustawienia obrazu na 1080i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dewolajer ... mogę zadać pytanie jak ci się podoba twój TV?

Zamierzam polecić model LG 42LW4500 swoim teściom i nie wiem czy to nie będzie kiepska przysługa ... :)

Oglądane będą głównie programy z DVB-T, filmy z wakacji (ASF, MKV, MTS) i okazjonalnie jakieś pozycje z dysku (również 3D).

Mogę go polecić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak, Telewizor Lg LW45 series jest to swietny telewizor :P Efektry w 3D przy filmie ,,Oszukać Przeznaczenie 4" sa niemozliwe przy ok. 15min srubokret wypadajacy z rury wydechowej po prostu w ciebie uderza, moja kuzynka az zaczela piszczec. A kanaly +hd w cyfrze maja bardzo ladne kolory i w niektorych widac bardzo ladnie glebie tak wiec ten telewizor jak najbardziej bym polecal :D A niewim jakie formaty obsluguje ale napewno MKV dziala :P Z reszta sie jedzcze nie spotkalem :D, ale tak jak mowie 3D w tym filmie jest szokujace w zyciu nie spodziewal bym sie po tym telewizorze takiego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...