Skocz do zawartości
kilikinn

Jaki wybrać telewizor 3d do 7000 zl

Rekomendowane odpowiedzi

witam prosil bym o konkretna pomoc osob co wiedza i sie znaja na technologi 3d nosze sie z zamiarek kupna telewizora 3d takiego do 7000 marka dla mnie nie stanowi problemu zeby jakos obrazu byla imponujaca telewizor zeby byl w granicach 55 do 60 cali patrzylem na nowa serie LG z seriw "LM" sa pozytywne opinie albo philips w plazmie ale chcial bym zobaczyc wasze propozycje z gory dziekuje za pomoc

dla ulatwienia dodam modele jakie mozna brac pod uwage :)

Samsung UE55ES6800

Sharp LC-60LE740E

Sony KDL-55HX755

LG 55LM620S

LG 50PM970S

Philips 50PFL9705H

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na 3D, to powinieneś postawić na aktywne, gdyż zapewni lepszy jakościowo obraz. Więc moim zdaniem albo model Samsunga, albo ten od Sony ( ze wskazaniem na Soniaka, ze względu na bardzo dobrą płynność obrazu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Samsunga za możliwości internetowe, pewnie szybciej zauważysz różnicę w ilości i jakości aplikacji na Samsungu niż płynność obrazu na Sony. Najlepiej jednak zobaczyć na żywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Niedługo to pewnie telewizor zacznie kawę parzyć i to pewnie będzie ważniejsze niż jakość obrazu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na 3D, to powinieneś postawić na aktywne, gdyż zapewni lepszy jakościowo obraz. Więc moim zdaniem albo model Samsunga, albo ten od Sony

idac za Mylagros i jego wskazanie na samsung/sony,

ja sie spytam, z czystej ciekawosci

czemu sony w 7 serii, zamiast 8,

i czemu samusung w 6 a nie 7 albo 8 seria, choc 8 to droższa sprawa,

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak już się decydować na telewizor samsunga to w najnowszej wersji: kodeki, updaty, flashe, smarttv itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idac za Mylagros i jego wskazanie na samsung/sony,

ja sie spytam, z czystej ciekawosci

czemu sony w 7 serii, zamiast 8,

i czemu samusung w 6 a nie 7 albo 8 seria, choc 8 to droższa sprawa,

?

Wszystko zależy od możliwości finansowych. Jeśli kogoś stać, to lepszym wyjściem będzie wyższa seria ( oczywiście tak ogólnie, bo warunki i przeznaczenia telewizora też są ważne. ) .

Ps.

Mylagos bez r :)

Edytowane przez Mylagos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak już się decydować na telewizor samsunga to w najnowszej wersji: kodeki, updaty, flashe, smarttv itp.

to jeszcze jest do przeskoczenia, bo sprzet ma przeciez aktualizacje, jesli podlaczony masz go do sieci

Wszystko zależy od możliwości finansowych. Jeśli kogoś stać, to lepszym wyjściem będzie wyższa seria ( oczywiście tak ogólnie, bo warunki i przeznaczenia telewizora też są ważne. ) .

to jasne, jesli tylko rozpatrujemy to pod kątem ceny

Mylagos bez r :)

mój błąd, jakoś mi pasowało to r choć sam mam problemy z jego wymowieniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serii 8 poprawiono jakość obrazu względem 7. Pytanie za 100 punktów jaki tam jest procesor CPU I GPU ( seria 8000). Dowiedziałam się wczoraj o przyszłej możliwości grania w gry 3d na telewizorze Samsung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...