Skocz do zawartości
arturjakis

Zakup używanej kamery HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałby zacząć zabawę w filmowanie głównie wycieczki i spotkania rodzinne.

Na początek chciałbym kupić używaną kamerę do nauki a jak złapię bakcyla i się trochę podszkole to szarpnę się na coś nowego i lepszego. Fundusze to ok 700zł z oferty jakie znalazłem to

JVC GZ-HM 30 BE

JVC GZ-HM200

JVC GZ-HM310BE

JVC GZ-HM445

CANON HF-R26

PANASONIC HDC-SD10

PANASONIC HDC-SD20

PANASONIC HDC-SD60

PANASONIC HDC-SD100 (950zł)

Która z wymienionych kamer dysponuje najlepszym obrazem jak i dźwiękiem.

W zestawieniu niema sony gdyż nie obsługują kart SD a nie zamierzam kupować ichnich wynalazków jak mam w domu kilka szybkich kart SD.

Nagrania będą oglądał na plazmie panasonica.

Do tej pory nagrywałem telefonem i obraz był zadowalający jak było jasno i nie drżały mi ręce lecz dźwięk to totalna porażka. Więc jakoś specjalnie wymagający nie jestem.

Co byście polecili z w/w zestawienia i jak do powyższych kamer maja się nowe kamery samsunga które tez można kupić za 700zł? jak np SAMSUNG HMX-H220 lub HMX-H300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już podobny temat.

Aparat Sony TX-7. Za tą cenę nowy.

Tym bardziej w tym budżecie.

Obsługuje karty SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź.

Jeżeli to ma być aparat to budżet mogę zwiększyć bo nad aparatem tez myślałem a jak załatwię kamerę i aparat za jednym zamachem to i wysupłam więcej.

Co w takim razie byście polecili za 1600zł lub jeżeli będzie zauważalna różnica to nawet do 2000zł choć wolał bym do 1600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie:

http://hdtvpolska.com/topic/19362-kamera-za-2000-2500-zl/

Nie określiłeś czy chcesz mieć sprzęt mały/przenośny czy może być duży.

Za 2.000 zł to możesz już mieć lustrzankę z opcją kręcenia filmów. Jakość zdecydowanie lepsza ale będzie co nosić z plecaku.

Jeśli zależy ci na sprzęcie malutkim i tanim (do kieszeni spodni) to właśnie Sony TX-7. Jakością kręcenia filmów zdecydowanie wyróżnia się na tle innych kamer/aparatów. Choć jako aparat do zdjęć to nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamery Sony obsługują karty SD

Pobaw się TX100 i Kamerą, jedna ergonomia i stabilizacja przebija aparat, ja mam to i to, dla mnie aparat nie dorównuje kamerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...